lekarz Urszula Irrek-Latacz

Do Pani doktor chodzimy od narodzin mojej córeczki. Przyjmuje w poradni Irys Med w Chorzowie. Zdecydowanie mogę ją polecić. Byliśmy 3 tygodnie temu u innej Pani doktor, ktora tam przyjmuje bo akurat nie bylo Pani Irrek, córka bardzo kaszlala miala chrypke. Pani doktor dała sterydy- nie podalam ich bo według mnie zeby przepusac sterydy trzeba zrobic jakies badania. Poza tym ze dala sterydy nic nie stwierdzila. Odczekalam tydzień i sie okazalo że ma "zawalone" gardlo, krtan i oskrzela. Natychmiast Pani doktor Irrek przepisala nam zastrzyki. Było to chyba najlepsze rozwiązanie bo corka co zjadla to zwymiotowala i nie wiadomo byloby ile zazyla lekarstw. Moge z calego serca podziekowac Pani doktora ze nie skonczylo się szpitalem.

Wizyty bez większych zastrzeżeń, kompetentnie i rzeczowo. Lekarz nie musi być miły, wystarczy że rozpozna chorobę i ją wyleczy,

Młodzi rodzice troszczący się o zdrowie swojego maleństwa potrzebują profesjonalnej i kompleksowej porady lekarskiej, a mały pacjent odrobiny delikatności i empatii, tymczasem Pani doktor Irrek nie ma w sobie ani jednego ani drugiego. Nie powinna pracować z ludźmi dorosłymi, a już na pewno nie z dziećmi. Oschła i wypalona lekarka!

Gorąco polecam!!!!Lekarz w pełni kompetentny,ludzki,doświadczony.

Gorąco polecam!!!!Lekarz w pełni kompetentny,ludzki,doświadczony.

Pani doktor osłuchiwała moje dzieci dokładnie trzy razy przykładając stetoskop, do gardła praktycznie nie zajrzała, za to stwierdziła zapalenie oskrzeli i dała antybiotyk. Antybiotyk nic nie dał na kolejnej wizycie - po tygodniu - przepisała drugi. następnego dnia walczyliśmy z 40st gorączką + wymioty i trafiliśmy z dzieckiem na oddział ratunkowy na ligocie. okazało się, że to grypa, oskrzela w porządku, osłuchowo czysty - antybiotyk do odstawienia. Szkoda słów! Zero podejścia do dzieci, brak chęci wysłuchania tego, co o objawach wiedza rodzice - porażka! Pan doktor na Ligocie rewelacyjny!!!

Z gorączką i dziwnym kaszlem syna trafiłam na pogotowie.Dyżur miała akurat Pani doktor.Moim zdaniem ma podejście do dzieci,jest miła,wszystko tłumaczy.Przyjęła mnie w nocy i nie była zmierzła,że nie dałam jej pospać.Szybko i dokładnie osłuchała dziecko,dała zastrzyk,przepisała leki.Wszystko tłumaczy.Zdecydowanie najsympatyczniejsza lekarka w Chorzowskim pogotowiu.