dr Urszula Kanios

Od 18 lat Pani Doktor leczy moje dzieci. Mam do Niej ogromne zaufanie. Problemy z jakimi się zgłaszałam zawsze były rozwiązane. Uczyła mnie jak najlepiej radzić sobie z dziećmi podczas choroby i rekonwalescencji. Poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy. Najlepszy lekarz w tej przychodni.

Od 18 lat Pani Doktor leczy moje dzieci. Mam do Niej ogromne zaufanie.
Najlepszy lekarz w tej przychodni.

Dosłownie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do wizyt. Gorąco polecam wizyty u Pani doktor.

Pani Kanios poswięciła nam około 5 minut a miała na to zdecydowanie o wiele wiecej czasu bo nikt wiecej do niej nie czekał. Nic mi nie wytłumaczyła, a jestem młoda mamą wiec nie mam doswidczenia. Spytałam czy córka kwalifikuje się do bezpłatnej szczepionki przeciw pneumokokom ale zostałam odesłana do punktu szczepień z tym pytaniem. Nie wytłumaczyłam mi też w jaki dokładny sposób mam rozszerzyć dietę w jakiej kolejności podawać produkty, jak gotować itd. Za kazdym razem mam wrażenie że chce się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu. Dla nas nie ma czasu ale na prywatne rozmowy zawsze. Zastanawim się nad zmianą lekarza.

Droga Pani Doktor, jeżeli dziecko płacze przez kilka dni to nie koniecznie musi to być "kolka". Jeżeli pacjent pyta co można jeszcze zrobić, to najgorsza odpowiedź jaką może usłyszeć od lekarza to "no to już nie wiem co". Teraz walczymy o zdrowie naszego dziecka i zdecydowanie odradzam wszystkim Pani usługi.

Zdecydowanie nie polecam. Przebieg wizyty jest w pełni uzależniony od humoru Pani doktor, który jest dość zmienny. Z pewnością Pani zna się na swojej pracy, ale chyba ma problemy w komunikacji z pacjentem.

Zdecydowanie polecam , ponieważ Pani doktor jest uprzejma, pomocna i niezwykle szczegółowo wszystko tłumaczy. Mój syn bardzo lubią wizyty u niej.

trudna komunikacja z Panią doktor, informacja o szczepieniach przekazana szybko- tak aby człowiek wyszedł i nic nie wiedział, nacisk na płatne szczepienia

pierwsza wizyta z córką trwała blisko 30 min. Lekarz na samym początku przedstawiła się nam rodzicom a potem zajeła się dzieckiem. Badanie było bardzo kompleksowe i bardzo dokładne sprawdziła chyba wszystko bardzo dużo nam wytłumaczyła dot. szczepienia, karmienia dbania o higienę itp. Bardzo polecam wizyty u Pani doktor