lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

Internista, Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

zawsze mi pomogła nie było nigdy żadnego problemu i nie wychodziłem z gabinetu z niczym.

A ja niestety jestem innego zdania. Również od kilkunastu lat jestem pacjentką tej pani doktor. Na szczęście rzadko bywam, ale kiedy naprawdę potrzebowałam pomocy, zdarzyło mi się na własnej skórze odczuć bardzo nieprzyjemne zachowanie tej pani, brak kultury i ignorancję. Jest przereklamowana i jej kompetencje również.

Wspaniały lekarz. Od kilkunastu lat jest moim lekarzem rodzinnym i jeszcze nigdy nie zdarzyło się bym była niezadowolona po wyjściu z gabinetu. Leczenie zawsze skuteczne nigdy nie musiałam przychodzić ponownie z tą samą sprawą. Super lekarz, wspaniały człowiek. POLECAM!!!

Świetnie rozumie pacjenta, zawsze doradzi i wyjaśni w czym tkwi problem. Zawsze trafnie stawie diagnozę. Lekarzy takich powinno być więcej wtedy i wizyty w gabinetach były by przyjemniejsze. POLECAM