Urszula Kuczyńska

Doktor Kuczyńska po pierwsze jest świetną specjalistką, ktorą polecam, a po drugie - udało jej się zbudować godny polecenia zespół. W Krainie podoba mi się to, że każdy lekarz ma swoją specjalizację, dlatego mam pewność, że zajmują się mną najlepsi i stosują najnowocześniejsze metody, naprawdę polecam każdemu, kto ma możliwość wybrania się do tego gabinetu

Właśnie, jak ktoś tu napisał - jak sie lubi co się robi, to się to robi dobrze. Doktor Kuczyńska z pewnością lubi to, w czym jest najlepsza - czyli protetykę. Spotkałam się z obsługą na najwyższym poziomie, polecam!

jeden z najnowocześniejszych gabinetów w jakich byłam - i sprzęt, i lekarstwa i kadra na najwyższym poziomie. Do tego można płacić kartą i rozkładać płatność na raty - choćbym chciała, nie mam się czego czepić ;)

większość tego, co myślę o pani doktor zostało już napisane, jest świetną specjalistką, największe osiągnięcia chyba ma w dziedzinie protetyki, można powiedzieć, że to jest jej taki konik i miłość, a że lubi to, co robi jakość jest wysoka, poza tym jest też fantastyczną kobietą.

a ja do gabinetu trafiłam przypadkiem, ale podobnie jak moi przedmówcy zupełnie tego nie żałuję. Sam gabinet dobrze wyposażony, fantastyczna i bardzo miła obsługa. Widać, że dentyści tam pracujący są w powołania, wiedzą jak się obchodzić z każdym pacjentem, nawet z tym strachliwym.

Pani doktor jest super, dzięki niej pokonałam strach przed dentystą, a nie było łatwo. Nie tylko jest bardzo dobrą specjalistką, dokładną, tłumaczy wszystko, co się dzieje z naszymi ząbkami to jeszcze jest przemiłą osobą. A i wielki plus u mnie ma sam gabinet, czysto schludnie.

mogę się przychylić do opinii, które tutaj zostały napisane, że pani doktor jest bardzo dobra. Leczyłam u niej zęby, a że nie za bardzo przepadam za dentystami to wybieram tych najbardziej sympatycznych, żeby jak najmniej bolało i powiem, że pani doktor spełniła moje oczekiwania, jest miła, bardzo sympatyczna, ale też jest bardzo dobrą specjalistką.

Krótko i na temat: pełen profesjonalizm. Dla mnie jedna z lepszych dentystek w mieście.

Robiłam tu wybielanie zębów z polecenie i jestem bardzo zadowolona i nie żałuje. Miła atmosfera i bardzo konkretne podjecie do zagadnienia. Wszystko wiedziałam jak będzie wyglądał zabieg co i jak po kolej. Pani doktor bardzo miła. Polecam

Bardzo profesjonalna obsługa - od A do Z. Pierwszy raz w życiu wiedziałem co dentysta robi od początku do końca dzięki Pani Doktor. Profesjonalny gabinet i profesjonalne podejście do pacjenta.