lekarz Urszula Masłowska-Wąs

Chodzę do Pani Doktor Masłowskiej z córką, ze sama sobą oraz mnóstwo moich znajomych. Wszyscy z polecenia. Ogromny profesjonalizm, wspaniała ciepła atmosfera . To najlepszy stomatolog do jakiego kiedykolwiek trafiłam :)

Ci co daja zle oceny sa chyba naslani przez konkurencje, najlepszy stomatolog jakiego znam. Leczy cala moja rodzine od wielu juz lat i nikt nigdy nie narzekal. Rewelacja.

świetny lekarz, świetny człowiek, świetna kobieta.polecam z całego serca a z pewnością się nie zawiedziesz.

Ciepłe i profesjonalne podejście.Wszystko tłumaczy.Nie zestresowałam się,bezbólowo.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Polecam ,szczególnie bojącym się dentysty.

podczas zajmowania sie pacjentem caly czas rozmawia przez telefon np, trzyma sluchawke przy uchu przechylona glowa i leczy zeba mowiac prosto mi w usta , efekt za 2 dni plomba wyleciala , zglosilam sie ponownie ta sama sytuacja rozmowy podczas leczenia plomba wypadla po 4 dniach, wizualnie gorzej zab wyglada po zaplombowaniu niz przed bardzo nie estetycznie ,zle dobrany kolor odciecie plomba zab widoczne zlaczenie, ale zero skupienia na pacjencie tylko rozmowa z pielegnairka lub telefonicznie. Nie polecam

Bardzo profesjonalne podejscie.Trzeba dodać,bardzo dobry człowiek.

Bardzo profesjonalne podejscie.Trzeba dodać,bardzo dobry człowiek.

Pełen profesjonalizm, polecam wszystkim.

Pełen profesjonalizm, polecam wszystkim.

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera :D

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera :D

nic dodać nic ująć świetny lekarz.Wzbudza zaufanie od pierwszego kontaktu.Bezbolesne zabiegiPOLECAM