lekarz Urszula Mróz

Gastrolog, Pediatra

1,7
1,4
1,3

Niestety trafiliśmy na panią doktor na całodobówce, Pani bardzo niemiła, obcesowa o wszystko miała pretensje. Nie polecamy, Pani doktor zachowuje się jakby tam była za karę i za darmo

Nie polecam pani doktor. Prawie każdego pacjenta kieruję do szpitala. Wystawia źle diagnozy. Tragiczne podejście do dziecka. Robi sobie 10 min przerwy miedzy każdym pacjentem. Do tego prowadzi rozmowy przez telefon.

Pani olewa dzieci z grypą. Każe zrobić test i przyjść do innego lekarza. Ma być w pracy do 18 a o 17.50 już nie przyjmuje na całodobowej w Tarnowie. Porażka. Najgorszy lekarz jakiego znam

Byłam u dr Mróz zaledwie wczoraj i wyszłam zniesmaczona z gabinetu. Ja, jako kobieta z wykształceniem medycznym (farmaceutka) dostrzegłam szereg nieprawidłowości medycznych. Antybiotyk, który pani dr przepisała był w złej objętości w stosunku do ilości dni jego stosowania. Ponadto pani doktor nie osłuchała mojej córki oraz nie zaglądnęła do ucha mimo zgłaszaniu bólu ucha. Dzień wcześniej na własną rękę wykonałam badania krwi (crp, morfologia) oraz wymaz z gardła z wynikiem dodatnim na streptococcus. Pani Dr spojrzała na mnie zniesmaczona pytając, dlaczego robię takie rzeczy dopiero teraz, gdy dziecko zgłaszało ból gardła zaledwie (!) dzień wcześniej. Uznałam, ze dr zdziwi się pozytywnie, że wykonałam badania (bo sądzę, niestety, że nie jest to powszechna praktyka stosowana przez rodziców), a jednak oburzyła się, że wykonałam testy za późno! Uważam to zachowanie za absolutnie nieprofesjonalne. Dodatkowo kierowała rozkazy do mojej 6letniej córki „rozbieraj się” „szerzej otwórz tą buzię”. Chciałabym, aby gdzieś można było zgłosić te opinie, jak widzę w większości, negatywne, aby Pani Doktor mogła chociaż pomyśleć nad swoim zachowaniem.

Witam. Zanim mogłam skonsultować się z pediatrą w przychodni. Byłam zmuszona skorzystać z całodobowej opieki lekarskiej w celu zdiagnozowania niespełna dwuletniej córeczki (wieczór, nagła wysoka gorączka, brak innych objawów). Zdecydowanie, nie polecam wizyt z malutkim dzieckiem u lek.med. Urszuli Mróz. Lekarka zachowywała się obcesowo dziecko traktując przedmiotowo, nie reagowała na lęk i dezorientację dziecka. Nie podjęła żadnej inicjatywy, w celu nawiązania kontaktu z córeczką i była obojętna na chęć kontaktu ze strony dziecka. W efekcie wizyta skończyła się traumą i tak już zestresowanego maluszka samą chorobą i jej dolegliwościami. Ponadto ...

Zdecydowanie, nie polecam wizyt z malutkim dzieckiem u lek.med. Urszuli Mróz. Lekarka zachowywała się obcesowo dziecko traktując przedmiotowo, nie reagowała na lęk i dezorientację dziecka. Nie podjęła żadnej inicjatywy, w celu nawiązania kontaktu z córeczką i była obojętna na chęć kontaktu ze strony dziecka. W efekcie wizyta skończyła się traumą i tak już zestresowanego maluszka samą chorobą i jej dolegliwościami. Ponadto również dla rodzica atmosfera musztry wojskowej w gabinecie nie jest miłym doświadczeniem. Co do podejrzenia choroby i rokowań z nią związanych okazały się nie trafione, a zaordynowane przez lekarza skierowanie na oddział szpitalny całkowicie niepotrzebne i nieadekwatne (w wyniku wizyty lekarskiej odbytej następnego dnia w poradni dziecięcej i przeprowadzonych badań laboratoryjnych zdiagnozowano u córeczki infekcję gardła. Podsumowując wizytę: brak empatii, brak porady, brak diagnozy, brak współodpowiedzialności za wybór leczenia i przerzucenie decyzji na rodzica, niechęć dziecka do wizyt u jakiegokolwiek lekarza.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej pani. Mam tylko pytanie : co dadzą te nasze opinie. Dlaczego ta kobieta nadal pracuje w Centrum Wojnickim i ma po kilka dyżurów dziennie? Serio nie ma innych pediatrów?? Życzę zdrowia wszystkim młodym pacjentom

Krąży wiele negatywnych opinii nt pani doktor. Ja jednak chciałabym jej oddać sprawiedliwość. Dzięki temu, że wystawiła skierowanie na szpital, nie zbagatelizowała pobocznych objawów (z zupełnie innym problemem się zgłosiliśmy) mieliśmy szanse poznać prawdziwa przyczynę nawracajacych infekcji u dziecka. Jakkolwiek różnie ja można oceniać, ja jestem jej wdzięczna.

Pani doktor stwierdziła u syna zapalenie oskrzeli i zapalenie obu uszu i wysłała nas na sor. Na sorze lekarz po zbadaniu dziecka powiedział że uszy ma czyste i nic nie wskazuje na zapalenie oskrzeli tylko na infekcje górnych dróg oddechowych. na sorze wyśmiali się z tej diagnozy. Nie wiem kto dał tej Pani uprawnienia do leczenia dzieci... Wydawać by się mogło że osoba doświadczona zawodowo wie co robi i można jej zaufać. W dodatku Pani doktor była nie miła, opryskliwa wręcz okazywała niezadowolenie że przyjechaliśmy. Z całego serca nie polecam ! Ta Pani niszczy wizerunek lekarzy!!!!

Tragedia - to jedyne dobre określenie. Pani "doktor" antypatyczna, niemiła, zero kompetencji. Odradzam wszystkim. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo niemiła lekarka . Czas na emeryturę a nie na leczenie zwłaszcza dzieci. Wysłała nas na szpital . Gdy tam dotarliśmy oczywiście wyśmiali panią doktor. I gdy usłyszeli jej nazwisko od razu wiedzieli o jaką lekarkę chodzi i sami przyznali że ona tylko potrafi nastraszyć i wysłać na szpital. Porażka . Nie polecam zdecydowanie będziemy jej omijać jak ognia !