lekarz Urszula Olearczyk-Nycz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Wspaniała lekarka. Dzięki niej dziś jestem mamą. Zanim do niej trafiłam przeżyłam poronienie i kilka ciąż biochemicznych. Miałam trombofilię i przedwczesne wygasanie czynności jajników. Pani dr zapisała mi leki i witaminy, po których zaszłam w ciążę już po pierwszej wizycie, a wcześniej staraliśmy się 7 lat pod okiem poprzednich lekarzy. Moja ciąża była trudna, leżącą, zagrożona a do moich przypadłości dołączyła jeszcze cukrzyca ciążowa. Pani dr wspaniale się mną zaopiekowała, wierzyła, że urodzę w terminie chyba mocniej ode mnie. Fakt, jest szczera i ma specyficzny, bezpośredni sposób bycia. Nie każdemu ...

Fakt, jest szczera i ma specyficzny, bezpośredni sposób bycia. Nie każdemu może to odpowiadać.
Mi akurat tak. Cenię sobie brak owijania w bawełnę i przesadnej delikatności. Moja poprzednia lekarka taka była, ale doprowadzić do ciąży nie potrafiła. Tymczasem dr Nycz tak i dla mnie jest cudotwórczynią.

Nie polecam, wystawiona zła diagnoza, Pani Doktor twierdziła że nie znajdę w ciążę. Po zajsciu w nią, na pierwszej wizycie potwierdzającej powiedziała, że nie wiadomo czy "TO" przeżyje, żeby przyjść za 2 tygodnie i zobaczyć czy bije serce.

Niestety nie polecam prowadziła moją ciążę w dobie Covid... Poczytajcie... 1.Co wizyta stanie na zewnątrz bo tak napchane wizyty jedna za druga że kobiety w ciąży ze sporymi brzuchami stały na zewnątrz na zimnie bo limit osób i to za każdym razem!!nie wiem jak to umawiała Pani w rejestracji te godziny... 2.Pani dr mało co mówi bardzo oszczędna w słowa .. trzeba ciągnąć za język ale ok nie czepiajmy się .. 3.Pani dr wychodzi po następna pacjentkę a sty siedzisz jeszcze buty sznurujesz ledwo się zbierasz z dokumentami czasem Co ...

Niestety nie polecam prowadziła moją ciążę w dobie Covid... Poczytajcie...
3.Pani dr wychodzi po następna pacjentkę a sty siedzisz jeszcze buty sznurujesz ledwo się zbierasz z dokumentami czasem Co się coś przypomni żeby zapytać a ona już leci po następna pacjentkę i zostawia Cię a Ty pędem się zbierasz .. tak się robi biorąc za wizytę 200 PLN?
4.Przepisywanie drogich leków nabijanie kasy aptece (nie zapisuje tańszych zamienników tylko leci z drogimi)
5.Pani dr raz mówi tak raz tak..co wizyta to co innego na ten sam problem hmm
6.A przy tym jest trochę gburowata i zależy jaki ma humor -tak z Tobą będzie rozmawiać ...przypominam Wizyty płatne!!!
Nie podważam kompetencji Pani dr bo nie mnie to oceniać ale cała reszta pozostawia wiele do życzenia... Także drogie Panie wybór należy do Was

Leczę się u Pani Doktor juz jakis czas.. Fachowa, bezpośrednia, mocny charakter ale rzetelna i konkretna. Niektórym może nie spodobać sie sposób bycia Pani Doktor, ale w koncu wizyty są po to by rozwiązać problem a nie posiedziec i poplotkować przy kawce.. osobiście polecam

Beznadziejny Lekarz tylko jak płacisz stóweczki to jest miła i wszyscy myślą ze jest ok itp. Ilekroć byłem w poczekalni z żona widziałem jak beaproblemowo nowe osoby od zaraz jeśli było pilne się dostawały koszt 100 zł .Beznadziejna opieka lepsza na NFZ oferuja ona ci daje tylko termin i to wszystko żona miała gronkowca na badaniach wyszło ona powiedziała że wszystko ok w szpitalu przy porodzie lekarz się zapytał dlaczego z takimi wynikami nie trafiła do szpitala jak wspominałem do kogo chodziliśmy tylko na siebie popatrzeli nas siebie i szeptali i głową kiwali czyli było coś nie tak .Nyczowa mówi że na NFZ się jej nie opłaca znam dziewczynę co z powodu błędu nyczowej straciła dziecko przed porodem nyczowa zbagatelizowała długom pępowinę którą zauważyła na usg tylko tyle powiedział że będzie wszystko ok i nawet nie zlecając dodatkowej wizyty badań nawet skierowania do szpitala zostawiła ją samą sobie miesiąc do porodu jak poszła po miesiacu w dniu tzw porodu na badania okazało się że straciła dziecko nyczow powiedziała że jest zła na siebie >jak ktoś miał problemy z powodu błędu lekarskiego lub zaniedbań tej Ginekolog proszę o kontakt na e-mail jacksparrow-1945@o2.pl

byłam u pani doktor pierwszy raz z niedoczynnością tarczycy. bardzo kompetentna i konkretna kobieta. pani doktor wytłumaczyła mi zrozumiałym językiem cały problem z tarczycą, zrobiła usg i przepisała małą dawkę leku, mam przyjść za pół roku do kontroli z wynikami badań. mam nadzieję, że będzie lepiej. polecam.

Panią Doktor poleciła mi moja siostra. Niestety... Po tel. Do gabinetu i rozmowie z pielegniarka, okazało sie, że Pani Doktor "nie przyjmuje nowych pacientek, ale zawsze mogę spróbować dostać sie do niej w inny sposób". Jesli chcialabym umowic sie do gabinetu prywtnego zadzwonilabym do niej bezposrednio. Poprosiłam o informacje na jakiej podstawie lekarz, który przyjmuje w placówce NFZ, moze odmowic pacjec konsultacji. Do aparatu tel. poproszona zostala Pani Doktor, ktora stwierdzila, ze moze mnie przyjac lub nie, jesli che koniecznie sie z nia spotkac to w 2014 r. Poza tym stwierdzila, ze nie ma czasu dla aktualnych pacientek np. Na wypisanie recepty (???) i tryumfalnie odlorzyla sluchawke. Nie polecam tej Pani nikomu, kto naprawde potrzebuje konsulatacji i ma problem. Brak czasu na wypisanie recept? Co to ma znaczyc?

Odwiedzam Panią doktor regularnie od 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mogę pytać o wszystko i wiem, że otrzymam rzeczową odpowiedź. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i kolejną na pewno też będzie :) Bardzo podoba mi się jej otwarte i bezpośrednie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem- polecam!

Najweselszy a do tego kompetentny lekarz z jakim miałam przyjemność się zapoznać!Dobre podejście do pacjenta, objaśnia wszystko szczegółowo ,a język którego używa jest przystępny dla przeciętnej osoby (nie musicie być po medycynie ,żeby zrozumieć co dokładnie wam dolega)

Naprawde super babka,polecam,konkretna i zna sie na rzeczy

Naprawde super babka,polecam,konkretna i zna sie na rzeczy