lekarzUrszula Olearczyk-Nycz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
19 opinii

• 5

Leczę się u Pani Doktor juz jakis czas.. Fachowa, bezpośrednia, mocny charakter ale rzetelna i konkretna. Niektórym może nie spodobać sie sposób bycia Pani Doktor, ale w koncu wizyty są po to by rozwiązać problem a nie posiedziec i poplotkować przy kawce.. osobiście polecam

• 1

Beznadziejny Lekarz tylko jak płacisz stóweczki to jest miła i wszyscy myślą ze jest ok itp. Ilekroć byłem w poczekalni z żona widziałem jak beaproblemowo nowe osoby od zaraz jeśli było pilne się dostawały koszt 100 zł .Beznadziejna opieka lepsza na NFZ oferuja ona ci daje tylko termin i to wszystko żona miała gronkowca na badaniach wyszło ona powiedziała że wszystko ok w szpitalu przy porodzie lekarz się zapytał dlaczego z takimi wynikami nie trafiła do szpitala jak wspominałem do kogo chodziliśmy tylko na siebie popatrzeli nas siebie i szeptali i głową kiwali czyli było coś nie tak .Nyczowa mówi że na NFZ się jej nie opłaca znam dziewczynę co z powodu błędu nyczowej straciła dziecko przed porodem nyczowa zbagatelizowała długom pępowinę którą zauważyła na usg tylko tyle powiedział że będzie wszystko ok i nawet nie zlecając dodatkowej wizyty badań nawet skierowania do szpitala zostawiła ją samą sobie miesiąc do porodu jak poszła po miesiacu w dniu tzw porodu na badania okazało się że straciła dziecko nyczow powiedziała że jest zła na siebie >jak ktoś miał problemy z powodu błędu lekarskiego lub zaniedbań tej Ginekolog proszę o kontakt na e-mail jacksparrow-1945@o2.pl

• 5

byłam u pani doktor pierwszy raz z niedoczynnością tarczycy. bardzo kompetentna i konkretna kobieta. pani doktor wytłumaczyła mi zrozumiałym językiem cały problem z tarczycą, zrobiła usg i przepisała małą dawkę leku, mam przyjść za pół roku do kontroli z wynikami badań. mam nadzieję, że będzie lepiej. polecam.

• 1

Panią Doktor poleciła mi moja siostra. Niestety... Po tel. Do gabinetu i rozmowie z pielegniarka, okazało sie, że Pani Doktor "nie przyjmuje nowych pacientek, ale zawsze mogę spróbować dostać sie do niej w inny sposób". Jesli chcialabym umowic sie do gabinetu prywtnego zadzwonilabym do niej bezposrednio. Poprosiłam o informacje na jakiej podstawie lekarz, który przyjmuje w placówce NFZ, moze odmowic pacjec konsultacji. Do aparatu tel. poproszona zostala Pani Doktor, ktora stwierdzila, ze moze mnie przyjac lub nie, jesli che koniecznie sie z nia spotkac to w 2014 r. Poza tym stwierdzila, ze nie ma czasu dla aktualnych pacientek np. Na wypisanie recepty (???) i tryumfalnie odlorzyla sluchawke. Nie polecam tej Pani nikomu, kto naprawde potrzebuje konsulatacji i ma problem. Brak czasu na wypisanie recept? Co to ma znaczyc?

• 5

Odwiedzam Panią doktor regularnie od 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mogę pytać o wszystko i wiem, że otrzymam rzeczową odpowiedź. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i kolejną na pewno też będzie :) Bardzo podoba mi się jej otwarte i bezpośrednie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem- polecam!

• 5

Najweselszy a do tego kompetentny lekarz z jakim miałam przyjemność się zapoznać!Dobre podejście do pacjenta, objaśnia wszystko szczegółowo ,a język którego używa jest przystępny dla przeciętnej osoby (nie musicie być po medycynie ,żeby zrozumieć co dokładnie wam dolega)

• 4

Naprawde super babka,polecam,konkretna i zna sie na rzeczy

• 5

Witam. Pani Doktor jest świetnym lekarzem. Moja droga do macierzyństwa nie była łatwa, ale dzięki Pani Doktor zostałam szczęśliwą mamą małego Kruszka. Wcześniejszy lekarz nie potrafił mi pomóc (najpierw poronienie, potem przez rok kłopoty z zajściem w ciążę), a Pani Doktor tak. Dzięki spokojowi i kompetencji Pani Doktor wpierw bardzo szybko zaszłam w ciążę a później pomimo zagrożenia utraty dziecka praktycznie przez całą ciążę doczekałam do szczęśliwego końca.

• 1

kobieta bardzo wporządku zna sie na rzeczy jak trzeba to nawet opieprzy ale konkretna super jak jest problem z zajściem to zawsze pomoże teraz przyjmuje 3xw tyg w pon wt i czwartki też rano więc ma więcej czasu dla pacjenkek najlepiej iść rano bo popołudniu są kolejki dobry z niej lekarz

• 1

Wizyta,usg dopochwowe,usg tarczycy.Niestety sie tak zlozylo ze nie polubilysmy sie za bardzo nosek do gory ma,plus w tym ze mi przepisala skierowanie na bad.hormonalne ale co z tego jak na wizycie mnie potraktowala jak problem.

• 1

Odradzam Panią doktor.Prowadziła leczenie metodą prób i błędów przepisując kolejne leki hormonalne bez rozpoznania choroby i diagnozy.Zmieniłam lekarza pierwsza wizyta i dostałam skierowanie do szpitala, diagnoza PCOS.Efekt leczenia u pani doktor strata ok 500zł oraz co gorsza ok 1 roku czasu!

• 5

Pani Doktor naprawdę zna się na rzeczy staramy się o bobaska i przynajmniej wiemy gdzie tkwi problem pani Urszula dokładnie nas "oświciła" mam nadzieje że idziemy w dobrym kierunku .Serdecznie polecem równa z niej babka.....

• 5

nie spotkalam lepszego fachowca komkretna.,umie wyleczyc,

• 5

Każdemu serdecznie polecam Panią dr u. Olearczyk-Nycz, gdyby nie ona prawdopodobnie już nie mogłabym mieć dzieci. Przeszłam przez ośmiu lekarzy w leczeniu niepłodności, straciłam 3 lata czasu, zjawiając sie u niej do 4 miesięcy byłam w ciąży. Ciąże prowadzi super. najlepszy lekarz na Podbeskidziu.

• 5

Doskonała opieka a przede wszystkim kobieta zna się na rzeczy !!

• 5

Polecam, można zaufać, godna polecenia, na luzie.

• 4

Bardzo miła i widać że ma chęć pomocy...

• 4

jestem pod opieką Pani doktor od 2 lat i nie narzekam, choć jest dosyć specyficzną osobą, którą albo się lubi albo nie.

• 1

O d r a d z a m - niesympatyczna,miałam wrażenie,że moja wizyta jest jej nie na rękę.

Gdzie przyjmuję

Barlickiego 15
    49,82447419,0461457

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat