lekarz Urszula Paplińska-Miętus

2,9

Świetne podejście. Mała pacjentka została rewelacyjnie zagadana i przestała płakać. Wszystko wytłumaczone w prosty, zrozumiały sposób. Polecam.

Nie polecam. Niemiła, opryskliwa. Nie doradziła co robić z wysoko goraczkujacym dzieckiem twierdząc, że nie wie i że nasze dziecko tego dnia nie jest jedyne z wysoką gorączką. Taka osoba nie nadaje się do pracy z dziećmi. Tragedia!!!

Profesjonalne podejście zarówno do pracy z dziećmi, które wymagają innego traktowana, jak również dla dorosłych. Uprzejma, miła, sympatyczna, cierpliwa, odpowie na każde pytanie nie patrząc na zegarek i koniec wizyty. Trafne diagnozy i dobrze dostosowane leczenie. Uczęszczam z synem do Pani dr od 7 lat jeszcze się nie zawiodłam.

Super doktór, najlepsza u jakiej byłam z dziećmi, dokładnie wyjaśnia dlaczego należy podjąć takie a nie inne leczenie, dlaczego taką a nie inną szczepionkę

Zdarzylo mi sie być u niej raz na wizycie teraz omijam Panią Dr z daleka!!!! Dziwie sie ze ludzie leczą u niej swoje dzieci

Drogie mamy odradzamy Panią Doktor; nieprzyjemna; najmądrzejsza uważa zna sie na wszystkim; na sile narzuca czym szczepić dzieci wiele naszych znajomych juz zmienilo Panią Doktor na innego pediatrę ciekawe czy Pani Doktor swoje dzieci tez tak leczy jak malych pacjentów

Jedna z najgorszych u jakiej bylem z dzieckiem. Potrafi tylko sie wymądrzać i krzyczeć Nie polecam ! Zero kultury

Strasznie niemila kobieta krzyczy na rodziców; uwarza sie za najmądrzejszą; i często stawia złą diagnozę

Od 10-ciu lat leczy nasze dzieci, zawsze trafiona diagnoza, nie faszeruje antybiotykami. Dzieci ją uwielbiają.

Tak straszna kobieta, jak się uprze to tak musi być, nie słucha co się do niej mówi a przy maluchach to przede wszystkim matka jest swietnym obserwatorem iźródłem informacji a nie teorie pani doktor