lekarzUrszula Raczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.9512345
19 opinii

• 1

pani doktor rozpznala cytomegalie wykluczajac padaczke jednak nie potrafila leczyc moich dzieci na cytomegalie odeslala nas do lekarza zakaznego.a tam nas nie przyjeto i powiedziano ze cytomegalie leczy neurolog teraz juz inny

• 1

Wszystko bardzo fajnie, ogolnie Pani mila usmiechniata, do momentu, w ktorym nie powiedzilalam, ze dziecko rehabilituje w innym zakladzie przy ulicy Wilenskiej. Wtedy uprzejmosci sie skonczyly a Pani doktor stwierdzila, ze skoro wiem lepiej to nie mamy o czym rozmawiac. Nie dosc ze postawiona diagnoza byla bledna (sprawdzone u innego neurologa dzieciecego), to mam wrazenie, ze Panie rehabilitantki niespecjalnie wiedza co maja robic z dzieckiem. Proponuje udac sie gdzie indziej.

• 5

Chodziłam do P.doktór z synem, bo też już na noworodkach miał stwierdzony wylew II stopnia,byłam przerażona, ale P.doktór w poradni wytłumaczyła mi istotę tego wylewu, robiła kolejne usg i wszystko się wchłonęło i syn rozwija sie dobrzeGorąco polecam dr Raczyńską

• 1

Ta Pani postawiła diagnozę mojemu dwulatkowi:WYLEW! Dziecko w tej chwili ma prawie 7 lat i nadal ma się świetnie, jest okazem zdrowia! Nie wiem o co chodziło tej Pani doktor.Dajcie sobie z nią spokój.

• 5

Leczę dziecko neurologicznie od kilku lat i za każdym razem jestem w pełni zadowolona, również z prowadzonej w zakładzie Pani doktor rehabilitacji - polecam.

• 5

wizyta była określona jako pilna,córce p.doktor wykonała usg główki, eeg,wykluczyła podejrzenie padaczki,odetchnęliśmy z ulgą, inaczej patrzę na problem,polecam

• 1

Pani doktor na początku bardzo miła,żeby mnie uspokoić że moje dziecko jest zdrowe to za 100zł zrobiono eeg głowy, po którym wyszły nieprawidłowości. Dodam że podczas tego badania zostałam sama na tej sali z dzieckiem na rękach. Dziecko dusił za mocno zaciągnięty czepek "ale tak ma to być",ze strachu trzęsły mi się ręce i nogi że ledwo utrzymałam moje dzieciątko, które pod wpływem hiperwentylacji dostało 2 razy drgawek.Niekompetencja,niezrozumienie i brak fachowej porady.

• 1

Jedyne co mogę napisać pozytywnego na temat tej lekarki to, że się ładnie uśmiecha i jest uprzejma. Jest niekompetentna, zdecydowanie odradzam.

• 5

zdecydowanie najlepszy lekarz, świetnie podchodzi do pacjenta i zna sie na rzeczy.

• 1

Leczy moje dziecko 3 rok i zero efektu.Nadal nie wiem co tak naprawdę dolega mojej córce.Przepisuje leki i nic więcej . Beznadziejny lekarz.Zdecydowanie odradzam!

• 1

To jest prawda co piszą ludzie.Nie zna sie na niczym.Polecam konsutalcje w katowice ligota. Tam są lekarze a nie co u nas w Raciborzu.

• 5

Jest dobrą lekarką i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i dziwą mnie tutaj bardzo nie pochlebne komentarze nt.pani doktor a jest bardzo miła i bardzo dobrze zna się na swoim fachu sam wiem to z doświadczenia bo uczęszczałem do placówki p.doktor

• 1

jest nie zbyt dobrym lkarzem,nie potrafi wytłumaczyć konkretnej diagnozy,jeśli dowaiduję się ,że pacjent nie uczęszcza do pani raczyńskiem na rehabilitacje to traktuje z górki pacjenta...

• 4

dzięki temu lekarzowi uzyskałam dostęp do świetnej innej placówki, która zajęła się moim dzieckiem.po 2 latach badań i bezskutecznych leczeń trafił tam i po TYGODNIU miał 2 razy lepsze wyniki.dzięki niej i jej skierowaniu do właściwego miejsca moje dziecko wraca do życia, a my możemy się cieszyć że mamy coraz zdrowsze dziecko.uratowała mi dzieciaka

• 1

Jesteśmy rozczarowani wizytą.Lekarka,a odwiedziliśmy już pieciu lekarzy,zdecydowanie brutalnie obeszła sie z dzieckiem,podczas rozbierania i badania.Stanowczo odradzamy tą lekarkę.

• 2

Pani doktor poświęca zbyt mało czasu pajetom każda wizyta kończy się na tym samym badaniu

• 2

Pani doktor jest kulturalna i uprzejma,jednak to wszystko.Zbyt mało czasu poświęca na zbadanie dziecka(mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalności).Rodziców traktuje troszkę jak uczniaków,którzy niewiele mogą wiedzieć.Irytuje mnie również to,że zawsze porusza temat rehabilitacji w jej ośrodku.Nasze dziecko ćwiczy z doświadczonymi rehabilitantami na Wileńskiej(widać duże postępy),a w ośrodku pani doktor postępów nie było żadnych(to moja ocena).

• 5

jest lekarzem o bardzo bogatej wiedzy i świetnym podejściu do pacjenta

• 1

Pani doktor niewiele opowiada rodzicom na temat diagnozy stawianej dziecku. Właściwie nie tłumaczy niczego, bąka coś tam tylko do siebie pod nosem. Na pytania odpowiada w sposób zdawkowy, zbywający. Odnosi się wrażenie, że zależy jej na jak najszybszym pozbyciu się "intruzów". Trudno ocenić jej wiedzę i fachowość, bo niewiele mówi. W zasadzie po wyjściu z gabinetu nie wie się nic więcej, a nawet jeszcze mniej niż przed wizytą.

Gdzie przyjmuję

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat