lekarz Urszula Raczyńska

2,6
2,6
2,9
2,5

pani doktor rozpznala cytomegalie wykluczajac padaczke jednak nie potrafila leczyc moich dzieci na cytomegalie odeslala nas do lekarza zakaznego.a tam nas nie przyjeto i powiedziano ze cytomegalie leczy neurolog teraz juz inny

Wszystko bardzo fajnie, ogolnie Pani mila usmiechniata, do momentu, w ktorym nie powiedzilalam, ze dziecko rehabilituje w innym zakladzie przy ulicy Wilenskiej. Wtedy uprzejmosci sie skonczyly a Pani doktor stwierdzila, ze skoro wiem lepiej to nie mamy o czym rozmawiac. Nie dosc ze postawiona diagnoza byla bledna (sprawdzone u innego neurologa dzieciecego), to mam wrazenie, ze Panie rehabilitantki niespecjalnie wiedza co maja robic z dzieckiem. Proponuje udac sie gdzie indziej.

Chodziłam do P.doktór z synem, bo też już na noworodkach miał stwierdzony wylew II stopnia,byłam przerażona, ale P.doktór w poradni wytłumaczyła mi istotę tego wylewu, robiła kolejne usg i wszystko się wchłonęło i syn rozwija sie dobrzeGorąco polecam dr Raczyńską

Ta Pani postawiła diagnozę mojemu dwulatkowi:WYLEW! Dziecko w tej chwili ma prawie 7 lat i nadal ma się świetnie, jest okazem zdrowia! Nie wiem o co chodziło tej Pani doktor.Dajcie sobie z nią spokój.

Leczę dziecko neurologicznie od kilku lat i za każdym razem jestem w pełni zadowolona, również z prowadzonej w zakładzie Pani doktor rehabilitacji - polecam.

wizyta była określona jako pilna,córce p.doktor wykonała usg główki, eeg,wykluczyła podejrzenie padaczki,odetchnęliśmy z ulgą, inaczej patrzę na problem,polecam

Pani doktor na początku bardzo miła,żeby mnie uspokoić że moje dziecko jest zdrowe to za 100zł zrobiono eeg głowy, po którym wyszły nieprawidłowości. Dodam że podczas tego badania zostałam sama na tej sali z dzieckiem na rękach. Dziecko dusił za mocno zaciągnięty czepek "ale tak ma to być",ze strachu trzęsły mi się ręce i nogi że ledwo utrzymałam moje dzieciątko, które pod wpływem hiperwentylacji dostało 2 razy drgawek.Niekompetencja,niezrozumienie i brak fachowej porady.

Jedyne co mogę napisać pozytywnego na temat tej lekarki to, że się ładnie uśmiecha i jest uprzejma. Jest niekompetentna, zdecydowanie odradzam.

zdecydowanie najlepszy lekarz, świetnie podchodzi do pacjenta i zna sie na rzeczy.

Leczy moje dziecko 3 rok i zero efektu.Nadal nie wiem co tak naprawdę dolega mojej córce.Przepisuje leki i nic więcej . Beznadziejny lekarz.Zdecydowanie odradzam!

Beznadziejny lekarz.Zdecydowanie odradzam!