lekarz Urszula Raczyńska

2,6
2,9
2,5

16.11.2012

Ta Pani postawiła diagnozę mojemu dwulatkowi:WYLEW! Dziecko w tej chwili ma prawie 7 lat i nadal ma się świetnie, jest okazem zdrowia! Nie wiem o co chodziło tej Pani doktor.Dajcie sobie z nią spokój.

27.04.2013

Wszystko bardzo fajnie, ogolnie Pani mila usmiechniata, do momentu, w ktorym nie powiedzilalam, ze dziecko rehabilituje w innym zakladzie przy ulicy Wilenskiej. Wtedy uprzejmosci sie skonczyly a Pani doktor stwierdzila, ze skoro wiem lepiej to nie mamy o czym rozmawiac. Nie dosc ze postawiona diagnoza byla bledna (sprawdzone u innego neurologa dzieciecego), to mam wrazenie, ze Panie rehabilitantki niespecjalnie wiedza co maja robic z dzieckiem. Proponuje udac sie gdzie indziej.

17.10.2013

pani doktor rozpznala cytomegalie wykluczajac padaczke jednak nie potrafila leczyc moich dzieci na cytomegalie odeslala nas do lekarza zakaznego.a tam nas nie przyjeto i powiedziano ze cytomegalie leczy neurolog teraz juz inny

13.12.2012

Chodziłam do P.doktór z synem, bo też już na noworodkach miał stwierdzony wylew II stopnia,byłam przerażona, ale P.doktór w poradni wytłumaczyła mi istotę tego wylewu, robiła kolejne usg i wszystko się wchłonęło i syn rozwija sie dobrzeGorąco polecam dr Raczyńską

04.05.2012

Leczę dziecko neurologicznie od kilku lat i za każdym razem jestem w pełni zadowolona, również z prowadzonej w zakładzie Pani doktor rehabilitacji - polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rudy"?

Czekoladowa 7

pl. Bohaterów Westerplatte 13/3