lekarz Urszula Seliga

Psychiatra

Pierwszy i ostatni raz poszłam do psychiatry Pani doktor chyba sama potrzebuje pomocy zamiast pomóc tylko zniechęciła Osobiście uważam że ta Pani nie powinna leczyć

Podczas wizyty nie miałam takiego poczucia, że mogę się otworzyć, że owa pani mnie wysłucha. Przez część wizyty robiła sobie coś na komputerze, a ja czekałam. Zabrakło mi prób nawiązania kontaktu ze mną przez tego psychiatrę, nie starała się mnie "otworzyć" zachęcić do mówienia. Nie dostałam żadnych leków, nic kompletnie. Pani stwierdziła, że nie może mi pomóc i odesłała mnie do psychiatry. Nie wiem, po co czekałam aż trzy miesiące na tą wizytę. Nigdy już więcej nie pójdę do tego "lekarza". Nie polecam. Nie pozdrawiam.

Lekarz jak koszmar z poprzedniego ustroju. Zostałam zupełnie zlekceważona a problem wyśmiany.