lek. dent. Urszula Strzelec-Rokicka

2,9

Od kilku dobrych lat chodzę do Pani Urszuli na wizyty, nigdy się nie zawiodłam. Porządna, fachowa pomoc, miła atmosfera i przystępne ceny. I wizyty u dentysty stały się przyjemnością, a nie przymusem. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, być może konkurencja? Osobiście jestem bardzo zadowolona, wszystko na plus. W razie nagłej potrzeby szybka pomoc telefoniczna bądź wizyta poza kolejką. Polecam w 100 % !!

Odradzam każdemu, nie miła, opryskliwa i bardzo wścibska. Nie ma pojęcia o leczeniu. Ząb wyleczony źle,dalej boli ale pani doktor umywa ręce

Ząb wyleczony źle,dalej boli ale pani doktor umywa ręce

Nie polecam!Niema pozytywnego podejścia do dziecka, natomiast po usunięciu ósemki u dorosłego i komplikacji zostałam sama z problemem, natomiast mężowi po kilku latach wyszła chrząstka po wyrwaniu zęba dodam że ciągle miał w tym miejscu zapalenie, śmiech na sali.

Bardzo miła pani doktor,wizyta bez opóźnienia. Podjęła się ekstrakcji ósemki gdzie byłem kierowany na chirurgie. Było bezbolesnie i bardzo sprawnie.Polecam

Rewelacja mama ma zrobione super mosty , wygladaja jak wlasne zeby.Personel bardzo mily,naprawde gabinet godny polecenia. PANI DOKTOR SUPER POLECAM.

Bardzo dobre podejscie do dziecka.Pani Doktor bardzo mila,dziecko po wizycie u pani nie ma obaw przychodzic do gabinetu.Super polecam

Dentystka rozwirciła i zalepiła innego zęba, ból jest już tydzień a kontaktu z dentystą żadnego. należy uważać.

nigdy nie widziałem tak nie kompetentnej osoby i tak zachłannej na pieniądze.. byłem raz i więcej tam nie wrócę.. zna się na stomatologii jaki 'pigs' na gwiazdach.. NIEPOLECAM NIKOMU.. NAPRAWDĘ..

bylem kierowany na chirurgie przez 2 dentystow a ta pani sie podiela.bylo ciezko ale efekt super.polecam

brak szacunku do pacjenta i jego czasu. umawia kilka osób na jedną godzine.

brak szacunku do pacjenta i jego czasu. umawia kilka osób na jedną godzine.