1,5
1,5

Pani doktor wyjątkowo nieprzyjemna, robi łaskę przyjmując pacjenta, Moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Fatalne podejście do pacjenta. Wręcz aroganckie. Sposób komunikacji sugeruje (lub jak kto woli wskazuje) niekompetencję. Nie lubi swojej pracy i już na pewno pacjentów. Nie polecam.

Nie lubi swojej pracy i już na pewno pacjentów.
Nie polecam.

Brak kultury osobistej, brak kompetencji, badanie trwało 30 sekund . Zero komunikacji z pacjentem, Pani doktor wie lepiej co czuje w danej chwili pacjent ....leczenie bardzo silnego bolu paracetamolem.... Zdecydowanie polecam zmianę zawodu!!!

Zdecydowanie polecam zmianę zawodu!!!

Pani 'doktor' która bóle klatki piersiowej leczy tabletkami przeciwbólowymi. Naganne podejście do pacjenta i zerowa kultura osobista!

Największa idiotka na świecie. Pomimo tego że jest (chyba tylko na pieczątce) chirurgiem to nie potrafi nawet zdiagnozować zapalenia wyrostka robaczkowego. Totalna porażka.

Jestem zadowolony z wizyty, już drugi raz podczas dyżuru nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Pani doktor zbadała, zaleciła leki, można było o wszystko dopytać.

Pani doktor (trudno ja tak nazwać) bardzo niezadowolona kiedy przerywa jej się miła konwersację z paniami z recepcji. Całą wizytę milczy, nie przedstawia diagnozy tylko wystawia receptę na leki, które już brałam i mi nie pomagały. Zero zainteresowania pacjentem. Odbębnić i mieć z głowy. Raczej przez studia przeszła miernie bo jej wiedza jest zerowa!!!!! Takim ludziom powinno się odbierać prawo wykonywania zawodu.

Byłem pacjentem tej Pani ,, doktor".Zero kompetencji, kultury osobistej, podejścia do pacjenta...Ogólnie polecam zmianę zawodu!!!

Totalna debilka. Rozmawiałem z Panią doktor przez telefon a raczej konował bo na takie miano zasługuje. Dziecko i to niepełnosprawne postawiłoby lepszą diagnozę niż ona. Zbywa ludzi i widać że do pracy przychodzi za karę.

Totalny brak kompetencji. Zero komunikacji. O diagnozę musialam dopytać, jak również o to co dostalam na recepcie. Przyszłam z silnym zapaleniem gardła i dostałam ibuprom oraz spray do gardla. Dodam ze z bolu ledwo mówiłam. Porażka. Brak słów.