lekarz Urszula Sztyburska-Rzyp

2,4

Nieprzyjemny lekarz !! Zero empatii !!Przemęczona !!Pani doktor, a co z przysięgą Hipokratesa?Zapomniało się??

Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem . Pani doktor jest bardzo niesympatyczną osobą , nie powinna pracować w służbie zdrowia . Nie polecam .

Pani Doktor dokładnie zajęła się moim przypadkiem, w końcu trafiłam na lekarza, który nie zbył mnie mówiąc, że choroba nie może rozwinąć się w tak młodym wieku. Była miła uprzejma i profesjonalna. Poświęciła na mój przypadek dużo czasu.

Z moim problemem byłam w przychodni u innej okulistki- wizyta trwała 10 minut bez zadnych konkretów i poszłam w końcu prywatnie do Pani Rzyp.Rozmowa trwała 45 minut , bardzo szczegółowo badała, wyjaśniła na czym polega problem i zaczęła mnie leczyć od podstaw więc jestem zadowolona-polecam

Stara sie ale w przypadku powazniejszych problemow nie polecam, mi nie pomogla a inna okulista juz tak.

Badania wykonane w dwóch rożnych miejscach, pierwsze w gabinecie na Kościuszki, a drugie na Uniwersyteckiej. Wyników badań oraz recepty nie otrzymałem, miałem się zgłosić trzeci raz po odbiór (straciłem cierpliwość).

Być może jestem wyjątkiem ale niestety fakty są faktami. Pani doktor, jeśli już pojawi się o umówinej godzinie, potrafi część wizyty dokończyć w zupełnie innym czasie i miejscu, przy czym częstokroć wymaga to wielkokrotnego ponownego ustalanie daty. Po wizycie bardzo ciężko jest uzyskać wyniki i jakiekolwiek konkretne informacje, które pozwolą dokonać chociażby smaodzielnego zakupu soczewek kontaktowych odpowiadającej nam firmy. Zabawa w "kotka i myszkę" (z użyciem telefonu) potrafi trwać kilka tygodni. Nie radzę też czekać na obiecany telefon zwrotny od pani doktor... - bo możecie się nie doczekać (tak jak ja).Niestety, doradzam wzięcie powyższego pod uwagę.

Bardzo miła i uprzejma lekarka bardzo polecam

Bardzo miła i uprzejma lekarka bardzo polecam

Niemiła wizyta. Byłam umówiona na godzinę 17. Przyszłam ze specjalistycznymi wynikami badań a pani doktor stierdziła, że to nie czas i miejsce na długe rozmowy o mojej chorobie. Dała do zrozumnienia, że jeśli chcę się czegoś dowiedzieć to mam przyjść na wizytę prywatnie. NIE POLECAM