lekarz Urszula Zielińska

Neonatolog, Pediatra

Pani ta pozbawiona jest totalnie empatii do ludzi o małych dzieciach nie wspomnę. Podczas narodzin naszego synka w Wadowickim szpitalu dzięki cudownym Pielęgniarką, Pielęgniarce Oddziałowej Pani Agnieszki oraz wybitnym i bardzo zaangażowanym lekarzom mamy bardzo miłe wspomnienia które właśnie osoba pani Zielińskiej zakłóca. Stanowi ona bardzo nieprzyjemne i słabe ogniwo tego bardzo dobrego Szpitala który swą cudowną kadrą lekarzy jak dr Bieda, dr Knapik oraz wspaniałymi niedocenianymi pielęgniarkami buduje dobrą opinię. A jej zachowanie, egoizm, wywyższanie się , obrażanie pacjentów, brak dawania nadzieji i wiele innych niszczy ten obraz. Nie oddałbym dziecka nawet wroga w jej ręce. No i ten jej grany niby życzliwy uśmieszek.. Ah szkoda więcej pisać.

NIE POLECAM TRAGEDIA NA NICZYM SIE NIE ZNA

NIE POLECAM TRAGEDIA NA NICZYM SIE NIE ZNA

Świetna pani doktor polecam gorąco ! Pierwszy lekarz przy którym mój syn nie płakał, bardzo dobre podejście do dziecka i rodzica, kompleksowe badanie, wywiad a wszystko skrupulatnie zapisane w notesie wraz z moim numerem telefonu. Naprawdę polecam.

Zdecydowanie polecam . Lekarz godny zaufania i polecenia najbliższym .

Zdecydowanie polecam . Lekarz godny zaufania i polecenia najbliższym .

Mając takiego pediatrę jestem spokojna o moje dziecko.

Mając takiego pediatrę jestem spokojna o moje dziecko.