Violetta Duży

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.

Bardzo nie polecam!! Leczyliśmy się całą rodziną u Pani doktor... Mężowi zrobiła nie tego zęba co trzeba i musiał jej pokazać że przecież ma dziurę nadal w zębie obok :/ Od trafnego diagnozowania jest daleko. A dzieci... Przez nią nabawiły się ogromnego strachu przed dentystą. Bo jak usunąć zakleszczonego zęba mlecznego jak tylko siłą, przytrzymując dziecko i zrobić to bez znieczulenia, bez wytłumaczenia czegokolwiek dziecku!!?? A następnie jak gdyby to była nasza wina, że dziecko płacze dostaliśmy ostrzeżenie, że następnym razem zostanie naliczona dodatkowa opłata za złe zachowanie dziecka. Bardzo ...

Bardzo żałuję że zasugerowałam się dobrymi opiniami o Pani doktor. Myślę, że może kiedyś mogła być sprytniejsza, teraz najwyraźniej najwyższy czas na emeryturę bo brak już cierpliwości i wzrok nie ten.

polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Bardzo miła dentystka i fachowe leczenie ,polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła dentystka i fachowe leczenie ,polecam z czystym sumieniem.

kompetentna,uprzejma i na dodatek sympatyczna, Leczenie efektywne.

kompetentna,uprzejma i na dodatek sympatyczna, Leczenie efektywne.

Pani stomatolog, to bardzo dobry specjalista. widać, że lubi to, co robi. chodzimy do niej z mężem i szwagrem, mamy tez zamiar pójść do pani doktor z naszym dwuletnim synkiem. polecam Panią doktor wszystkim, którzy boją się wizyty u stomatologa, fachowa pomoc i miła atmosfera zmniejsza strach.

polecam pania doktor chodzimy do niej pokoleniami ,moi rodzice ,ja z mezem i moje dziecko rowniez.

Polecam panią doktor, ma świetne podejście do pacjentów, trafnie diagnozuje i wybiera odpowiednią metodę leczenia. Podczas wizyty panuje przyjemna atmosfera, pani jest miła i bardzo chętnie odpowiada na pytania.