Violetta Łaguna

Sobieskiego
52,351771221,1193115

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
7 opinii

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.

Kompetentna i poświecająca swoje życie(także prywatne) małym pacjentom. Zawsze trafnie doradzi i wysnuje odpowiednią diagnozę.

Bardzo dobry lekarz!!! Perfekcyjnie podchodzi tez do małych pacjentów. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Przez bardzo wiele lat leczylam się u Pani doktor Łaguny. Wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam i polecam.

Pani doktor obraziła się, kiedy poprosilam ją o skierowanie na komplesowe badania dla swojego dziecka oraz do poradni laryngologicznej. Przewlekłe nawracajace zapalenia górnych dróg oddechowych nakazala leczyć poprzez spożywanie kiszonek. Jeśli Pani doktor to czyta , to uspokajam ja i zgodnie z jej nakazem już wiecej do niej się nie zgłoszę ze swoim dzieckiem.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, mój synek i córeczka są prowadzeni przez panią dr Łagunę od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz godny polecenia. Zawsze do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pani doktor z powołania.Mieszkam na drugim końcu Warszawy, ale z dzieckiem zawsze udajemy się tam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny