lekarz Violetta Łaguna

Pediatra

Kasia

09.02.2016

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.

Ewa

31.10.2015

Kompetentna i poświecająca swoje życie(także prywatne) małym pacjentom. Zawsze trafnie doradzi i wysnuje odpowiednią diagnozę.

06.10.2012

Bardzo dobry lekarz!!! Perfekcyjnie podchodzi tez do małych pacjentów. Zdecydowanie polecam wszystkim!

06.02.2012

Przez bardzo wiele lat leczylam się u Pani doktor Łaguny. Wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam i polecam.

Pozdrawiam i polecam.

10.01.2012

Pani doktor obraziła się, kiedy poprosilam ją o skierowanie na komplesowe badania dla swojego dziecka oraz do poradni laryngologicznej. Przewlekłe nawracajace zapalenia górnych dróg oddechowych nakazala leczyć poprzez spożywanie kiszonek. Jeśli Pani doktor to czyta , to uspokajam ja i zgodnie z jej nakazem już wiecej do niej się nie zgłoszę ze swoim dzieckiem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8