lekarz Violetta Łaguna

Pediatra

Marta

21.12.2016

Niestety nie moge podzielic opinii moich poprzednikow na temat ww Pani doktor. Przed wizyta szukalaminformacji na temat Pali Łaguny i weszlamdo gabinetu pozytywni nastawiona. bardzo szybko sie zdziwilam...Pani doktor jakby obrazona nacaly swiat..do mojej corki ktora fakt plakala i nie chciala byc zbadana powiedziala: nie kop mnie bo ja ciebie kopne...ja rozumiem ze kazdy moze miec gorszy dzien ale troszke wiecej empatii zycze przy pracy z dziecmi.

Kasia

09.02.2016

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.

Ewa

31.10.2015

Kompetentna i poświecająca swoje życie(także prywatne) małym pacjentom. Zawsze trafnie doradzi i wysnuje odpowiednią diagnozę.

Anonim

06.10.2012

Bardzo dobry lekarz!!! Perfekcyjnie podchodzi tez do małych pacjentów. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Anonim

06.02.2012

Przez bardzo wiele lat leczylam się u Pani doktor Łaguny. Wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam i polecam.

Pozdrawiam i polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8