lekarz Violetta Skierkowska-Borkowska

Dermatolog, Wenerolog

Byłem dzisiaj u tej baby. Czuje się kompletnie oszukany. Przyszedłem do niej z chorobą nieuleczalną, tylko po to, by otrzymać trochę informacji; co powinien zrobić i gdzie się udać, aby załatwić sobie dodatek pielęgnacyjny. Od początku babka wydawała się w porządku, ale zanim nawet zdążyłem powiedzieć co mi dolega, zaczęła mi już przepisywać jakieś tabletki na trądzik, który co prawda mam i prawie wyleczyłem, ale mam w tak małym stopniu, że głupio w ogóle zwracać na to uwagę. Gdy powiedziałem tej "specjalistce", o docelowym celu wizyty, stwierdziła, że muszę latać ...

Byłem dzisiaj u tej baby. Czuje się kompletnie oszukany.
Przyszedłem do niej z chorobą nieuleczalną, tylko po to, by otrzymać trochę informacji; co powinien zrobić i gdzie się udać, aby załatwić sobie dodatek pielęgnacyjny. Od początku babka wydawała się w porządku, ale zanim nawet zdążyłem powiedzieć co mi dolega, zaczęła mi już przepisywać jakieś tabletki na trądzik, który co prawda mam i prawie wyleczyłem, ale mam w tak małym stopniu, że głupio w ogóle zwracać na to uwagę. Gdy powiedziałem tej "specjalistce", o docelowym celu wizyty, stwierdziła, że muszę latać po jakichś przychodniach i zbierać zaświadczenia. Następnie z tymi zaświadczeniami mam wrócić do niej. Ona wtedy wypisze jakiś lek, tak żeby udokumentować przebieg choroby, potem mam iść jeszcze gdzie indziej i dostać jakieś papierki, potem znów wrócić do niej i dalej toczyć taką pętlę, zanim moja choroba zostanie zdefiniowana i dostanę skierowanie na Komisję do Orzekania Niepełnosprawności abym wtedy dopiero mógł starać się o zapomogę. Moja frustracja narastała jeszcze bardziej jak słyszałem stwierdzenie "nie jestem pewna, zadzwonię jeszcze do znajomego coś tam coś tam", nadal słysząc, że mam się leczyć, zanim mogę starać się o zadatek pieniężny (MIMO, ŻE CHOROBA JEST NIEULECZALNA!). Na koniec dostałem 1 papierek, na którym tylko napisała, gdzie mam iść, żeby dostać kartę przebiegu choroby. To wszystko. Nic więcej. Nawet nie przytoczyła inne przypadki tej choroby, z którymi miała do czynienia. W rezultacie zostałem wyruchany na 80zł (!) 80zł za małą wskazówkę, którą niektórzy mogli by podać przez telefon!!!

Przy okazji, dodam coś od siebie poza tematem. Ponieważ też leczyłem trądzik u różnych dermatologów, oczywiście bez sensownych rezultatów, doszukałem się w końcu prawdziwego rozwiązania i pragnę podzielić się tym z Wami, zanim wydacie fortunę na leczenie tego syfu lekami.
Przeczytajcie te 2 artykuły:
oraz: http://www.youtube.com/watch?v=w0sKCTiacBw
Drugi artykuł oraz film jest po angielsku, ale są one istotne więc jeśli komuś zależy, to sobie przetłumaczy.

Pozdrawiam serdecznie. One love.
Fuck Skierkowska-Borowska

Po 13 latach walki z trądzikiem - twarz,plecy,dekolt,ramiona- w dwa tygodnie wszystko prawie zniknęło. Pani doktor przepisała mi serię leków na dwa tygodnie, teraz jestem po drugiej wizycie dostałam leki na miesiąc. Leków jest dość dużo jednak te które są na receptę kupiłam w aptece a resztę na allegro i dzięki temu zaoszczędziłam ponad 100 zł. Wizyta pierwsza kosztuje 100 zł, następne 70 zł. w sumie wydawałam więcej na produkty które nie pomagały i na korektory. Polecam, myślę że ta Pani jest takim fantastycznym sumiennym lekarzem który wie co robi.

Polecam, przesympatyczna Pani doktor, bardzo fachowa i nie boi sie stosowac lekow robionych- przez co oszczedza pacjentowi pieniadze i czas

Polecam po błąkaniu się po różnych dermatologach wkońcu znalazłąm kompetentnego lekarza