lekarz Wacław Bróz

Psychiatra

2,6
2,4
2,4

Jestem bardzo zaskoczona wcześniejszymi komentarzami. Leczę się u doktora już kilka lat i nigdy nie poczułam się potraktowana z góry, wulgarnie, opryskliwie itp. Wręcz przeciwnie-nie czuję żadnego stresu, korzystając z konsultacji. Mam wrażenie, jakbym ja i inni komentujący pisali o innej osobie.

NIE POLECAM PRZEPISUJE LEKI BEZ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI,ROBIĄC CZŁOWIEKA BARDZIEJ JESZCZE CHOREGO ,ZWALAJĄC NA CHOROBĘ-POGORSZENIE STANU ZDROWIA.A to nie prawda ,bo jeśli widzi że z pacjentem jest coraz gorzej po przepisanych tabletkach(objaw przedawkowania}to się kieruje do szpitala, na szczęście udało się mojemu bliskiemu przeżyć po odebraniu prawie całkowicie tabletek,ale ile cierpienia było przez to wszystko .Doktor pewny siebie,nie wysłucha dobrze,spokojnie tylko sam się irytuje,szkoda czasu i pieniędzy..

Zawód wykonuje chyba na siłę , opryskliwy zbyt wysokie mniemanie o sobie,które pokazuje i z którego czerpie przyjemnośc ,zero kompetencji ,omijać szerokim łukiem.

Pod koniec lipca zeszłego roku zaczęłam terapię u doktora Bróża i serdecznie Go polecam. Fakt, czas poświęcony pacjentowi nie jest spektakularny, jednak subiektywnie jestem w stanie stwierdzić, że kompetencje są na wysokim poziomie. Doskonale i spokojnie reaguje na pacjentów ze skrajnie silną depresją. Fakt faktem nie opisuje dokładnie choroby, może dlatego, by się owym opisem pacjent nie sugerował. Leczenie jest skuteczne, w końcu czerpię radość z życia (najwidoczniej dobrze dobrane leki - nigdy przedtem nie miałam tak ustabilizowanej psychiki), nie jestem tak nerwowa, nie mam aż tak dosadnych ataków lęku. Miałam lek, na którego źle reagowałam (trądzik). Dostałam lek o innym składzie, działający podobnie i problemy zniknęły. Jestem usatysfakcjonowana, na pewno będę jeszcze długo korzystała z pomocy tego Lekarza. I nie wiem, czy uznać to za minus, czy po prostu to była konieczność dla mojej osoby - w przypadku każdego leku dr Bróż podwyższa dawkę do dość sporej, o ile nie maksymalnej (fluoksetyna, walproinian sodu, chlorprothixen). Nie mogę narzekać, jestem zadowolona, w końcu budzę się zdolna do życia, w przeciwieństwie do tego, co było wcześniej, gdzie prawie w ogole nie spałam, budziłam się z apokaliptycznymi myślami i towarzyszył mi ogromny lęk przez cały dzień - niezdolny do przezwyciężenia. Ode mnie tyle, po prostu polecam.

Postawił trafną diagnoze, połączył w całość moje zachowania i przedstawił mi mechanizm choroby. Dobrze odstawia. Pomógł mi. Koszt leczenia po 2 wizytach w odstepie miesiąca, gdzie sprawdza reakcje na lek, to 100 zł raz na 2, 3 miesiące, bo na tyle przepisuje leki.

bardzo opryskliwy i wulgarny nie jest tolerancyjny dla większości z problemami psychicznymi nie da sobie dojść do słowa tylko wyciska swoje racje nie polecam go

bardzo opryskliwy i wulgarny nie jest tolerancyjny dla większości z problemami

bardzo opryskliwy nie da dojść do słowa tylko wciska swoje racje wulgarny nie lubi gdy ktoś chce pros o opinie

bardzo opryskliwy nie da dojść do słowa
tylko wciska swoje racje wulgarny nie lubi gdy ktoś chce pros o opinie

bardzo opryskliwy i nie wyrozumiały nie da dojść do słowa tylko wciska swoje racje nie jest tolerancyjny dla większości ludzi z problemi psychicznymi

bardzo opryskliwy i nie wyrozumiały
ludzi z problemi psychicznymi

mnie wyleczył ze stanòw lękowych. myślę , ze jest dobrym lekarzem ,chociaż jako pacjętowi bez wykształcenja medycznego trudno mi to ocenić

tak moja mame wyleczyl ze z chizofremi zrobil sie jej alchajmer nie polceam i jeszcze na innych lekarzy mowi jacy sa do bani