lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

Genialny fachowiec, dobre podejście do dziecka. Wizyta rzeczowa, konkretna, szybka i trafna diagnoza. Jeśli laryngolog to nikt inny.

Kompetentny, mily, rzeczowy. Nareszcie trafilam z synem do lekarza, ktory gruntownie go przebadal i wszystko mi wytlumaczyl. Pierwszy lekarz, ktory wykryl u syna 3 migdal i wdrozyl prawidlowe leczenie. Teraz wiem skad u dziecka bole glowy, "fukanie" nosem i czeste infekcje. POLECAM

Bardzo dobry specjalista.Mój synek miał wyciek z ucha i okropny ból.Laryngolog miejscowy zmieniał antybiotyk i dziwił sie co jest?Widząc jak P.X eksperymentuje z moim 4 letnim dzieckiem-dostałam info.o Panu Kopala i udaliśmy sie do Niego-zrobiony wymaz z ucha,potwierdził obecność bakterii i wystarczyły kropelki za 11zł i wszystko ustało po 2 dniach. Polecam gorąco Pana doktora,mogłam również bez skrupółow dzwonić-leczę cała 3 u Pana Doktora i siebie. Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia.

Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia.

Bardzo kompetentny lekarz.Podczas wizyty w poradni otrzymałam wizytówkę z prywatnym numerem kontaktowym.Doktor polecił mi dzwonić w sytuacji, gdybym miała jakieś wątpliwości czy zapytania. Nie wiedziałam, że jest ordynatorem oddziału laryngologii dzieciecej w Olsztynie. Osobiście operował mojego nastoletniego syna. Nie śpieszył się z wypisem ze szpitala. Diagnozując przed zabiegiem nie obawiał się wysłac na drogie badania diagnostyczne - tomografię komputerową. Bardzo, bardzo polecam i rekomenduję :)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i godny zaufania. Spełnił nasze oczekiwania. Dobrze zdjagnozował chorobę i sobie z nią śwlietnie poradził. Skierował naszą 3 letnią córeczkę do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie na wycięcie 3 migdalka. Zabieb trwał 30min. Dziecko wróciło w świetnej kondycji. Nie potrzebowała środków bulowych. Po 6 godz. mogła zacząć pić i jeść. Nie bylo komplikacji. Bardzo polecam i dziękuję Panu Wacławowi

Pierwszy raz ktoś tak dokładnie przebadał mojego synka czteroletniego który na stwierdzony trzeci migdał ,inni lekarze sobie olali sprawę o okazało się że jest nie zaciekawię a pan doktor podszedł do sprawy poważnie , polecam bo tak miłego i dokładnego doktora nie znajdziecie na cały Olsztyn.

Troskliwy i opiekuńczy do pacjentów. Bardzo dobry specjalista.

Troskliwy i opiekuńczy do pacjentów.
Bardzo dobry specjalista.

DOKTOR PRZYJMIJĘ TERAZ PRYWATNIE NA LEDIONÓW 71 W TARPNIE

DOKTOR PRZYJMIJĘ TERAZ PRYWATNIE NA LEDIONÓW 71 W TARPNIE

LECZYŁ MOJE DZIECI ,ŚWIETNY FACHOWIEC POLECAM , WIELKA SZKODA ŻE ODSZEDŁ DO OLSZTYNA ,