Wacław Śmiertka

Al. KEN 19 lok 99 wejście od Balo
52,146349421,0531220 601 330 267

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
26 opinii

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Witam, jestem pacjentką dr Śmiertki od bardzo, bardzo dawna... Przyszłam do niego pierwszy raz ponad 15 lat temu, pierwsza ciąża z komplikacjami, zakończyło się śmiercią dziecka...ale gdyby nie doktor pewnie nie otrząsnęłabym się z tego tak szybko. Okazał się bardzo wrażliwym a przede wszystkim empatycznym lekarzem. Szybko planował moją kolejną ciążę a ja czułam się już matką. Dla każdej kobiety takie przeżycie to prawdziwa trauma i odpowiedni lekarz, to podstawa. Dla mnie był również jak osobisty psycholog... Drogie panie mam w tej chwili troje wspaniałych dzieci i nie wyobrażam sobie innej opcji... Dodam jeszcze, że w międzyczasie pan doktor zlokalizował u mnie bardzo wcześnie nowotwór...i znów pomógł, dbał i sprawił,że ta śmiertelna choroba stała się tylko epizodem w moim życiu... Pozdrawiam....

BARDZO KOMPETENTNY, KULTURALNY I SYMPATYCZNY CZŁOWIEK. OBY BYŁO WIECEJ TAKICH LEKARZY.

Fantastyczny lekarz i człowiek.Prowadził moje dwie ciąże i leczy mnie od 15lat.Cieszę się że mogłam trafić na takiego lekarza,polecam wszystkim kobietom.Serdecznie pozdrawiam Basia

Znakomity lekarz i prawy człowiek Polecam wszystkim Jestem pod opieką Pana doktora 10 lat

Wspaniały lekarz operował mnie 2 razy o wszystko można zapytać urodziny chirurg bardzo sympatyczny wzbudzający zaufanie polecam anna

CUDOWNY LEKARZ !Kompetentny, miły , sympatyczny ! Byłam operowana przez Pana Doktora 30.XI.2011r. Żadnych problemów - nic nie bolało i nic nadal nie boli - wszystko SUPER ! Wprawdzie gabinet jest dość daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale to nie ma znaczenia ! Zawsze, gdy będzie potrzeba znajdę Pana Doktora choćby na końcu świata ... Dziękuję bardzo Panie Doktorze !

Znakomity lekarz ,świetny specjalista a co najwzżniejsze MĄDRY WRAŻLIWY CZŁOWIEK jf Z WARSZAWY

To jest rzeczywiście świetny lekarz!!!

Wspaniały lekarz, który nigdy nie odmawia pomocy starając się za wszelką cenę pomóc.

Wspaniały lekarz, kompetentny,, godny polecenia

Znakomity fachowiec i super człowiek Zawsze mozna na dr. liczyć jescze nigdy nie zawiódł i nie zdażyło mu się źle zdiagnozować PS Odebrał moje 2 porody

Jestem jego pacjentką od 14 lat. Świetny lekarz - kompetentny, uprzejmy. Dzięki niemu mam zdrowe dziecko.

Świetny lekarz.Byłam operowana przez niego dwukrotnie.To dla mnie szczęście,że w swoim życiu trafiłam na niego.

To wspaniały lekarz godny polecenia uratował mi życie, bardzo sympatyczny, pacjęci są dla Pana doktora najważniejsi,

Rewelacyjny doktor. Fachowiec w każdym calu.

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie kwalifikacje i podejście do pacjenta pacjenci czuliby sie jak paczki w maśle. Swietny fachowiec i super człowiek. Pomógł i pomaga mojej połowie.Polecam

super, super, POLECAM miły, uprzejmy, ciepły, kompetentny !!!!!!!

Prowadzi opiekę lekarską nad moją osobą od 28 lat poprzez dwie ciąże-do dziś. To profensjonalista pod każdym względem. Wysoka kultura i nadzwyczaj dobry człowiek

Pozostaje powiedzieć tylko dziękuje,dziękuję

Wspaniały lekarz. Miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i z ogromną wiedzą. Zawsze można liczyć na pomoc z jego strony. Wspaniały i ciepły człowiek. Mnie operował i prowadził moją ciążę. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz,wielkiego formatu człowiek,nie starczy skali aby go ocenić.Na tle lekarzy których poznałam w ciągu swojego życia WYBITNY !! Pacjentka Ewa

Kocham tego lekarza! Tylko czemu przeniósł sie na Ursynów? Nie dam rady tak daleko dojerzdzac :(

Swietny lekarz, szczerze polecam. Duzym plusem jest to, ze podczas jednej wizyty zbada , zrobi usg jezeli potrzeba i pobierze cytologie (+50zl). Kompetentny a przy tym bardzo sympatyczny.

Genialny lekarz i wspaniały człowiek. Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, dyskretny. Pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Pomoc jaką otrzymałam od Pana doktora, to nie tylko kwestie zdrowia fizycznego, ale również ogromna pomoc i wsparcie duchowe w chwilach, kiedy tego bardzo potrzebowałam. Mogłam liczyć na Jego pomoc przy podejmowaniu trudnych decyzji. Dziękuję Panie Doktorze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny