Wacław Szczypuła

Pediatra

04.03.2014

Jak dla mnie lekarz najlepszy już nie tylko moje dzieci leczą się u Pana doktora ale również Ja z mężem nigdy się nie zawiodłam zawsze pomoże. Diagnozy trafne i dobrze leczone polecam wyjątkowy Rodzinny Lekarz! :)

26.02.2014

rewelacja, lepszego specjalisty w N. Sączu chyba nie ma. pełen profesjonalizm jak również wyrozumiałość nawet po długim dyżurze, świetny kontakt z dzieckiem oraz z rodzicem. naprawdę godny polecenia!!!!

anonim

26.02.2014

rewelacyjny lekarz, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem!!! profesjonalista a zarazem dobry człowiek z bagażem doświadczeń!!! naprawdę godny polecenia. nie wciska wszystkim na wszystko antybiotyku jak co drugi lekarz!!!.

15.09.2013

Doświadczony lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci.Rodzicom wszystko wytłumaczy . Po prostu lekarz z powołania i doświadczeniem.

15.09.2013

Supr lekarz: - diagnoza 100 % trafna. - wie jak rozmawiać z pacjentami i rodzicami. ---------POLECAM----------

Supr lekarz:
- diagnoza 100 % trafna.
- wie jak rozmawiać z pacjentami i rodzicami.
---------POLECAM----------

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Nowy Sącz"?

Remedium

Orła Białego