lekarz Wacława Pośpiech-Safian

Lekarz medycyny pracy

Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta. Pani doktor nie zwraca uwagi w ogóle na człowieka. Tylko wypisuje non stop recepty. Zapytana o co kolwiek reaguje wymijająco.... Nie polecam usług Tej pani..... Na początku miałem dobre zdanie o Pani doktor. Teraz uległo zmianie na gorsze ze względu na ostatnie kilka wizyt i na zachowanie pani doktor w stosunku do mnie, schorowanego człowieka. Jak nie zadawać pytań lekarzowi to u kogo szukać pomocy?

Jedna z najlepszych lekarzy rodzinnych w Kaliszu. Dokladnie zajmuje sie pacjentem, poswieca mu duzo czasu. Pacjent czuje sie bezpiecznie. Oby wiekszosc lekarzy byla tak oddana swojej pracy!

Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Długo go obsługuje. Jest chwalona.

Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Długo go obsługuje. Jest chwalona.

bardzo dobry lekarz oddająca się bez reszty wykonywanej pracy

bardzo dobry lekarz oddająca się bez reszty wykonywanej pracy