Wadim Iwanow

50,811600819,1430743+ 34 361 68 43 660 697 316
wadim58@o2.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
3 opinie

POLECAM.zupełnie inne leczenie niż w szpitalach,ale BARDZO skuteczne,a o to nam wszystkim chodzi.:)

serdecznie polecam wszystkim osobom, ktore maja juz dosyc 'tradycyjnej' medycyny i 'tradycyjnego' podejscia do pacjenta... kompleksowe holistyczne leczenie daje gwarancje trwalej poprawy zdrowia!! jedyny mankament to fakt, ze doktor jest 'malo wylewny' zdecydowanie nastawiony na dzialnie niz na gadanie.. co w zasadzie ostatecznie moze sie stac jego zaleta:) metody jakie stosuje sa przeze mnie nie do konca rozumiane ale daja murowane efekty!!

Jestem co prawda już starą pacjentka doktora Wadima, ale mogę go śmiało polecić wszystkim. Problemy z kręgosłupem, nerwica, otyłość no i oczywiście nadwaga. Teraz już chodzę profilaktycznie raz na 2-3 miesiące. Koszt pierwszej wizyty jest taki sam od 10 lat czyli 120 zł, natomiast każda kolejna to koszt 60 zł. Po mimo tego na prawdę szczerze polecam z całego serca ! Wiadomo, że nie uzdrowi w ciągu 2 dni bo to jest nie możliwe ale trochę czasu i widać dużą poprawę i efekty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny