lek. dent. Waldemar Bocheński

TAK,TAK,TAK JESZCZE RAZ TAK TO NAJLEPSZY STOMATOLOG JAKIEGO ZNAM ,URATOWAŁ MI NIEJEDNEGO ZĘBA . CENY ZA LECZENIE SĄ NAPRAWDĘ NA KAŻDĄ KIESZEŃ W PORÓWNANIU INNYCH PRYWATNYCH GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH ,DO DOKTORA POSZŁAM Z POLECENIA KOLEGI BYŁO TO 10 LAT TEMU ,GDZIE W TAMTYM CZASIE ZA PLOMBE ŚWIATŁOUTWARDZALNĄ NA MŁYNARSKIEJ TRZEBA BYŁO ZAPŁACIĆ 150 ZŁ ,A TAK NA MARGINESIE CO DO KOMENTARZA PIETRO WYZEJ WYPADKI ZDARZAJĄ SIĘ WSZĘDZIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Co wy za bzdety wypisujecie? Najedliście się czegoś czy z konkurencji jesteście? Nie jestem młodzieniaszkiem i dojrzałem do tego, by ktoś wreszcie mi zrobił porządek w gębie. W wolskiej okolicy przede wszystkim gabinet Bocheńskiego wydał mi się najrozsądniejszym cenowo. Nie wierzysz? To sprawdź: kolejno dwa gabinety na ul. Górczewskiej – koronka: 950zł i 110zł. Jadę dalej. Ul. Krępowieckiego (Ordona) – koronka 750zł, już lepiej. Ul. Klonowicza – koronka 850zł i wzwyż (już mnie głowa boli). Wypełnienia zębów (myślę tu o zeszlifowaniu i dorobieniu fragmentów oraz wyrównaniu): powyżej 200zł. Tu nie ...

Nie jestem młodzieniaszkiem i dojrzałem do tego, by ktoś wreszcie mi zrobił porządek w gębie. W wolskiej okolicy przede wszystkim gabinet Bocheńskiego wydał mi się najrozsądniejszym cenowo. Nie wierzysz? To sprawdź: kolejno dwa gabinety na ul. Górczewskiej – koronka: 950zł i 110zł. Jadę dalej. Ul. Krępowieckiego (Ordona) – koronka 750zł, już lepiej. Ul. Klonowicza – koronka 850zł i wzwyż (już mnie głowa boli). Wypełnienia zębów (myślę tu o zeszlifowaniu i dorobieniu fragmentów oraz wyrównaniu): powyżej 200zł. Tu nie ma co się oszukiwać, u Bocheńskiego wypełnienie kosztuje 100zł, koronka 450zł (przygotował ząb do koronki, czyli zrobił kanałowe leczenie zęba-miałem torbiel. Zabieg kosztował 100zł) Poza tym rwanie zęba. Bocheński to kawał chłopa i poradził sobie z moimi mamucimi zębami jak z mleczakami a ja nic nie poczułem. Potem dorobił mi dwa mostki i dziś świetnie się z tym czuję. Mam jak najbardziej pozytywne zdanie o stomatologu Bocheńskim z Brożka, chociażby dlatego, że jego robotę pochwaliła koleżanka, która na co dzień dłubie w londyńskich zębach i raz wpadła do mnie na kawę. Bocheński ma w sobie dużo empatii. On wie, w czym rzecz, właściwie leczy i co ważne nie zżyna kasy z ludzi. Sami spróbujcie a zobaczycie.
Zbyszek W.

Gabinet i lekarz godny polecenia.Gabinet czysty i najważniejsze dobrze wykonana praca protetyczna.POLECAM :-)

Witam, jestem byłym pacjentem dr. Bocheńskiego i ostrzegam przed leczeniem u tego "specjalisty". Podczas leczenia kanałowego złamał narzędzie w zębie, wyjęcie takiego narzędzia u specjalisty wynosi ok 1 000 zł, a ów lekarz stwierdził że stracił przeze mnie sprzęt. NIE POLECAM!!!