dr n. med. Waldemar Felbel

Bardzo dobry specjalista. Godny zaufania. Najlepszy pod względem kompetencji w Namysłówkim szpitalu. Bardzo dokładny operator. Lekarz z powołania, posiadający ogromną wiedzę. Jedyny z tytułem dr nauk medycznych na oddziale gin-pol w Namysłówie. Lekarz z wieloma kursami ciągle doksztalcajacy się. Polecam w 100%.

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, cierpliwy i opanowany, dyskretny czego doświadczyłam przebywając na oddziale, delikatny co jest rzeczą najstotniejszą dla kobiety podczas badania, wyrozumiały a przede wszystkim ludzki. Ludzie piszą małomówny nie mogę się pod tym podpisać - kwestia umiejętności prowadzenia dialogu z lekarzem, nie prowadzi zbędnych nietaktownych dyskusji jak co, niektórzy lekarze w Namysłowie. Konkretny, doświadczony cieszący się bardzo dobrą opinią wśród lekarzy w województwie. Polecam.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, dokładny, cierpliwy, wspaniały człowiek, który rozumie kobiety, polecam z całego serca, nie znam lepszego

Chodziłam prywatnie. Tylko kasa się liczyła. A jak przyszło do porodu to dużo nie brakowało i jak mnie tak i syna by nie było żyjemy dzięki dr podoskiej... uratowała nam życie przychodząc na dyżur

Witam. Moja Córka ma dzisiaj 19 urodziny. Pan dr Waldemar odbierał poród w szpitalu w Namysłowie . Pozdrawiamy :)

Nie polecam tego pana , jest poprostu chamski i niegrzeczny wobec pacjentek... zainteresowanie pacjentka zerowe ...

świetny ginekolog!! Indywidualne podejscie do każdej pacjentki...dużo poświęconego czasu a o co zapytasz to odpowie... zdecydowanie warto!! Polecam

Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z opieki,polecam wszystkim;)Ciąża od początku na podtrzymaniu,opieka super i podejście,donosiłam , cesarskie cięcie wykonane przez doktora,zszycie super,blizna się goji,mało bedzie widoczna;)

Zaszłam w ciążę 3,jestem po dwóch cięciach,w 8 tygodniu poinformował mnie,że mam krwiaka na macicy i łożysko przodujące,dostałam leki na podtrzymanie,czuje się bezpiecznie,chodziłam do 2 i żaden nie widział krwiaka!!polecam!!

Świetny lekarz prowadzil mi dwie ciaze teraz rowniez trzecia polecam kazdej kobiecie ktora chce miec pewnosc ze zarowno ona jak i jej dzieciatko sa pod fachowa opieka!!!!!