lekarz Waldemar Gabiński

Uważam go za dobrego lekarza nieraz mi pomógł potrafił wytłumaczyć na czym będzie polegał zabieg był bardzo miły uprzejmy

Już kilkakrotnie poprawił stan moich stawów. Uważam Go za bardzo dobrego lekarza. Zdecydowanie polecam.

Ok. Polecam. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Zastosowane leczenie przyniosło bardzo szybko pozytywne rezultaty.

Lekarz Gabiński nie udzielił mi pomocy !!! Zachował się skandalicznie! W sobotę, pękła mi 5-ta kość śródstopia. W szpitalu dostałem skierowanie na wizytę, dopiero w poniedziałek. W poniedziałek o godzinie 11:00 rano zgłosiłem się do doktora Gabińskiego. Dana sytuacja miała miejsce w Przychodni Spacjslistycznej w Nisku przy ul. Wolności 54. Zgłosiłem się do lekarza Gabińskiego z pilnym skierowaniem ze szpitala w celu założenia opatrunku gipsowego. Stopa bardzo mnie bolała, nie mogłem się sam poruszać. Wchodząc do gabinetu lekarza, zauważyłem go rozbawionego ze swoją koleżanką z pracy i pijącego kawę. Z ...

Lekarz Gabiński nie udzielił mi pomocy !!! Zachował się skandalicznie!

W poniedziałek o godzinie 11:00 rano zgłosiłem się do doktora Gabińskiego.

Wchodząc do gabinetu lekarza, zauważyłem go rozbawionego ze swoją koleżanką z pracy i pijącego kawę. Z niechęcią spojrzał na mnie, spytał z czym przychodzę, po czym wykrzyczał : “Nie mam twojej karty! nie przyjmę Cie! ja jadę na urlop! Wynoś się!”. Kilkukrotnie obraził mnie.

To nie lekarz, to ktoś kto posiada być może tytuł lekarza i specjalizację. Nie ma pojęcia o tym co robi ludziom, a na prawdę potrafi.....chamstwo, bezczelność, protekcjonizm, wyniosłość i kompletny brak zainteresowania pacjentem. Byłam świadkiem jak kobietę doprowadził do ataku serca-to była moja mama. Spędziłam z nią w zabiegowym półtorej godziny tylko dlatego, że zapomniał o tym, że sam wyznaczył jej termin wizyty i kazał jej wyjść z gabinetu po tym jak czekała trzy godziny po operacji. Gdyby nie prośba mamy usłyszałby ode mnie....Totalne zero w skali 1-5. ZERO!!!! Panie doktorze

Cham i prostak. Źle czyta wyniki rezonansu. Wydaje mu sie ze w małej Stalowej Woli jest kimś a wręcz przeciwnie nie wiem skąd ma tytuł ortopedy.