dr n. med. Waldemar Gołda

Nie jestem zachwycona.Faktycznie myślami zupełnie gdzie indziej.Polemizowałabym też co do rewelacyjnej "złotj ràczki".Mam wrażenie że to tylko rzemieślnik.Trochę mało.Trafiłam w końcu o dr Szymanika.Mogę polecić z czystym sumieniem.

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany, szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany,
szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

Nie polecam tego lekarza. Miałem dziwne wrażenie, że nie za bardzo siedząc w gabinecie razem ze mną miał czas na "obsłużenie mnie" myślami był gdzies indziej i wydaje mi się że nie świtało mu nawet jak można mi pomóc. Coś chciał na odwal się zalecić i tak też zrobił, zalecił to samo co poprzedni lekarz nie pytając się nawet o wcześniejsze zalecenia czy spotkania z lekarzami. W moim pzypadku wielki minus za wizytę i więcej się nie pokaże Panie Doktorze.

Źle złożona operacyjnie stopa, kilkanaście tygodni gipsu, drut w kości śródstopia, brak zrostu i kompletna deprecha - to efekt "leczenia" zanim trafiłem do Pana Goudy. Po wypowiedzeniu przez niego magicznych słów "Gdyby to była moja noga wyciągnąłbym drut i chodził na pięcie..." zdecydowałem się na żywca wyciągnąć drut z kości, ściągnąć gips i chodzić na pięcie. Zrost po dwóch tygodniach !! Z czystym sumieniem polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

to bardzo dobry lekarz komunikatywny,spokojny,kompleksowy,poprostu nic na sle a fachowo i rzetelnie podchodzi i do pacjenta jak i do choroby z czystym sumieniem bardzo polecam bardzo fajny czlowiek oprucz fachowca, przyjal mnie bez kolejki bez kasy i z checia pomocy takich lekarzy niestety jest malo

Pan doktor Waldemar Gołda jest bardzo dobrym fachowcem. 29 .12 .2010 miałam artroskopie kolana. Pan doktor dokładnie podczas zabiegu tłumaczył mi co sie dzieje z moim kolanem. Po zabiegu jeszcze o 23.oo byl u mnie i tlumaczyl zalecenia. Narazie jestem w trakcie leczenia, po skonczonym leczeniu napisze więcej in formacji. Barbara wolak

Pan doktor jako pierwszy potrafił przyznać, że mój przypadek jest niejednoznaczny i zlecił dodatkowe badania, powiedział jak je zrobić, żeby były refundowane. Inni lekarze mieli po sto pomysłów, głownie jak pieniądze wyjąć mi z kieszeni, ale żaden nie przyznał, że wyniki badań nie dają pełnego obrazu. Zoperował mi kolano na NFZ, choć chodziłam do niego prywatnie. Bardzo kompetentny, mam do niego pełne zaufanie. A przede wszystkim CHODZĘ bez bólu!

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy, sympatyczny od razu prawidłowo postawił diagnozę godny polecenia

Na prawdę godny polecenia, lekarz potrafił w wolny wieczór przyjechać do przychodni gdy przez tel. usłyszał , że z kolanem po operacji , które operował jest coś nie tak. Oczywiście zrobił to za darmo.

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Operował moje kolana ,teraz funkconuję normalnie,nadal moge byc aktywny zawodowo choć mam zaledwie 32 lata. DZIEKUJE DOKTORZE

DZIEKUJE DOKTORZE