dr

Mińsk Mazowiecki
52,17985421,5699295

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
24 opinie

Polecam wszystkim Doktora. Najlepszy laryngolog w mieście.

Pan doktor miły, sympatyczny od samego wejścia wzbudza zaufanie. Leczę się u tego lekarza parę lat i zawsze jego terapie pomagają. Od pewnego czasu nie mogę brać antybiotyków i Pan Dokto ustala leczenie tak aby obeszło się bez antybiotyków. Cała rodzina korzysta z usług tego lekarza i nikt nie ma zastrzeżeń

Do doktora Jerzmańskiego chodzę z moimi chorobami odkąd pamiętam i zawsze umiał mi pomóc. Zawsze dobiera odpowiednie leki i choroba szybko mija. To jedyny lekarz laryngolog, któremu 100% ufam ;) Skrupulatnie zajmuje się każdym pacjentem z osobna i dobrze wykonuje swoją pracę. Wielu moich znajomych, a także moja rodzina leczy się zawsze u pana doktora. Gorąco polecam!

Polecam pana doktora. Przez kilka miesięcy moja córka miała katar,kichała,wizyty u lekarzy internistów nic nie dały(prześwietlenia klatki piersiowej i zatok nic nie wykazały),dziecko zdrowe. Kiedyś chodziłam z nią do pana doktora-zawsze pomagał,ale czasy się zmieniły i NFZ wchodził w grę. I tak trafiłyśmy znowu i.....wizyta się opłaciła....POMOGŁO.

znasie na tym co robi, wmiare szybko stawia diagnoze.

Nie polecam. Miałam jednocześnie zapalenie krtani i zatok. Doktor przepisał bardzo silny antybiotyk, chyba ostatniego rzutu. Powiedział, że mogę tak chodzić, więc cała spocona w gorączce jeździłam do pracy... czułam się fatalnie. Dorobiłam się przewlekłego zapalenia zatok, z którego nie mogę wyjść do tej pory. Nie pomógł.

Pan doktor niezbyt miły,ale zna się na swoim zawodzie,już kilka razy mnie wyleczył... Ogólnie nie jest źle!

Przemiły, starszy Pan. Próbował rozluźnić atmosferę, gdy byłam dość spięta przy badaniu. Przepisane leki pomogły, wyleczyłam dolegliwość. Do tego dostałam kilka praktycznych rad co robić, by nie zdarzyło się to po raz drugi. Czego chcieć więcej? :)

Miły pan. Trochę się czasem za bardzo rozgada nie na temat, ale to nic.

Pacjenci na akord,dużo ludzi było i podobno zawsze tak jest,rzeczywiscie duchota w poczekalni,nic konkretnego się nie dowiedziałem,dostałem leki,mam przyjsc jeszcze raz

byłam wczoraj i jestem pod wrażeniem.rozumiem że niemiłe opinie pochodzą od KONKURENCJI ,której pan doktor i tak nie musi się obawiać.poza kompetencją ma jeszcze to,czego w dzisiejszych czasach brakuje lekarzom - nie wyrywa kasy od pacjenta.w poczekalni przy mnie 2 osoby przyznały ,że nie bierze od nich pieniędzy /staruszek i pani z osieroconym wnukiem/.jeśli komuś przeszkadza poczekalnia pełna starszych pań[?] to proponuję wizytę w stolicy,tam napewno będzie lepiej.rozumiem,że konkurencja cierpi na brak pacjentów,ale niech nie działają takimi chamskimi metodami,bo to jest zwykłe oszczerstwo.doktora będę polecać wszystkim znajomym.

Pan doktor może i jest kompetentny,ale byłam u niego z córką(5 lat) i więcej nie pójdę!Dziecko ma korki w uszach-chciał usunąć je narzędziem,którego ja jako osoba dorosła nie dała bym sobie włożyć do ucha,dziecko się wystraszyło i zaczęło płakać a pan doktor krzyczeć na nas,powiedział,że czeka nas tylko ostry dyżur...Poszłyśmy do innego laryngologa-pani doktor zrobiła płukanie ucha,co było bardziej komfortowe niż szpikulec w uchu..Poza tym czekaliśmy ok.3 godz. w dusznej poczekalni pełnej starszych pań...dziękuje nie skorzystam więcej!

Odradzam tego lekarza nie zna się na LARYNGOLOGII URAZOWEJ...jedynie co potrafi to wypisac babcią receptę i zgarnąc za to kasę;) wyposażenie to komputer,długopis i portfel;)

Zdecydowanie poleciłabym tego specjalistę. Wzbudził we mnie zaufani i kompetentnie podszedł do mojego problemu.

Szczerze polecam na własnym przykładzie...Naprawde jeden z lepszych lekarzy i juz nie jednej osobie poleciłem..

Bardzo kompetentny lekarz, wie co robi. Polecam

bardzo dobry lekarz, leczy sie u niego cała moja rodzina

Czy mógłby mi ktoś podać kontakt do doktora Jerzmańskiego? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego lekarza i chciałabym umówić się na wizytę a nigdzie niestety nie mogę znaleźć kontaktu :(

Lekarz informuje pacjenta o swoim podejściu do życia! Filozof, nie po to idę do lekarza, by słuchać jego wynurzeń.

Najlepszy lekarz w Mińsku . zawsze pomaga, ze stałymi klientami umawia się wcześnie rano bez kolejki. Poprostu lekarz na medal, godny polecenia !!

Świetny lekarz, potrafi tak uodpornić organizm dobierając odpowiednie leki, że starcza na rok lub dłużej.

BARDZO MIŁY, UPRZEJMY I ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY LEKARZ.POLECAM WSZYSTKIM.

Co do kompetencji Pana Doktora - nie mam zastrzeżeń. Jest kompetentny, ale szasta antybiotykami. Co więcej, wie, że ma dużo pacjentów i traktuje ich taśmowo, trochę lekceważąco. Chodziłam do niego długi czas, ale kiedyś potraktował mnie strasznie i się zniechęciłam. Moje dziecko zachorowało i pobiegłam do niego ok 19:00. chiałam zapytać, czymnie przyjmie. Krzyknął na mnie, że jest późno, a on już nie wie co pisze i jeżeli przepisze mojemu dziecku leki i coś mu się stanie, to mam nie mieć do nirgo pretensji. Okazało się, że jakiś czas temu z przemęczenia przepisał dziecku złe leki. To w takim razie po co przyjmuje, choć już nawet nie wie co pisze? Gdyby mi powiedział, że jest zmęczony i niestety nie przyjmie mnie - zrozumiałabym jak bajbardziej. Ale on był skłonny mnie przyjąć. Bardzo się zniesmaczyłam i poszłam do innego laryngologa. Nie oczekuję że lekarz będzie się do mnie uśmiechał w wejściu, ale powinien poważnie podchodzić do swojego zawodu. Pan Jerzmański jest bardzo dobrym specjalistą, ale mam wrazenie że podchodzi już do tego czysto zarobkowo. Bardzo go szanowałam, ale zniesmaczyłam się po tamtej wizycie (wcześniej chodziłam do niego jakieś 5 lat)

pan doktor jest dobrym lekarzem , gdy ktoś się leczy długo , raz weżmie za wizytę a raz nie ( ma dobre serce )dobry specjalista ..a dobry lekarz to nie potrzebuje nawet reklamy i rankingu

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny