Waldemar Kołodziej

Neurochirurg

Wspaniały i mądry człowiek. Super lekarz i wysokiej klasy specjalista. Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie. Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych. Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Wspaniały i mądry człowiek.
Super lekarz i wysokiej klasy specjalista.
Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych.
Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Świetny specjalista, mądry a jednocześnie skromny człowiek. Traktuje pacjenta bardzo poważnie , mówi o ewentualnych komplikacjach pooperacyjnych . Złota rączka, udała się tak trudna operacja usunięcia guza rdzenia kręgowego. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Gratuluję doktorze i polecam innym Pana perfekcję.

To jest lekarz jakiego w tej chwili ze świecą szukać. W publicznej placówce porozmawiał ze mną przed zabiegiem, wyjaśnił na czym polega zabieg, wsparł i uspokoił. operacje przeprowadził profesjonalnie. Uratował mnie od niedowładu ręki. Jest po prostu rewelacyjny. POLECAM tego pana doktora.

1) Super podejście do pacjenta, w porównaniu z profesorami z Wrocławia to przepaść (na plus) jeśli chodzi o uprzejmość i wytłumaczenie choroby co się stało i opis operacji. 2) Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta; 3) Lekarz, przy którym człowiek nie czuje się jak "następny proszę...." 4) Po operacji kregusłupa (L5/S1) chodziłem już normalnie na drugi dzień; 5) Polecam

2) Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta;
3) Lekarz, przy którym człowiek nie czuje się jak "następny proszę...."
4) Po operacji kregusłupa (L5/S1) chodziłem już normalnie na drugi dzień;
5) Polecam

Perfekcja w każdym znaczeniu tego słowa!!! Uratował nie tylko życie mojego męża,ale operację przeprowadził tak że to co teoretycznie było nie możliwe stało się możliwe.

Perfekcja w każdym znaczeniu tego słowa!!!