lekarz Waldemar Kos

Ortopeda

Opinii17

04.01.2013

lekarz godny zaufania,lekarz,który jednakowo traktuje dorosłych jak i dzieci,poświęca całą swoją uwagę choremu

22.02.2012

Witam! Pana doktora poznałem 21-02-2012 , mam skręcenie stawu skokowego. Chciałbym aby więcej było takich lekarzy. W 100% profesjonalista. Wysłuchał wszystkich pytań - obaw, wytłumaczył co i jak należy robić. Rozmowa przebiegała w spokoju bez pośpiechu, z należytą uwagą. Zostałem przyjęty nie odpłatnie = na ubezpieczenie a czułem się 100 razy lepiej niż u niejednego lekarze prywatnie.
Dla porównania 2 tygodnie wcześniej wylądowałem na izbie przyjęć w Tomaszowie lubelskim , dyżur miał Pan Zawiślak - badanie przebiegało w biegu doktor nie był łaskaw obejrzeć nogę , zerknął na zdjęcie czy kości całe , napisał co mam robić tz. przykładać lud przez trzy dni, elewacja kończyny , maści i po 2 tygodniach do kontroli u ortopedy lub chirurga.
Zero pytań czy boli , jak się czuję . Nie czekałem dwóch tygodni , ponieważ byłem pełen obaw. Przeglądając internet , trafiłem na kilka stron o tematyce medycznej. W ten sposób dowiedziałem się że trzeba zrobić zdjęcie USG nogi , a dodatkowo że co 2 tygodnie należy wykonywać zdjęcie USG w celu kontroli. (Doktor- chirurg u którego wykonałem zdjęcie prywatnie też zbyt wiele nie maił do powiedzenia , ciągnąłem go za język z trudem odpowiadał na pytania. Nazwiska nie podaję ponieważ 3 lata temu wystawiłbym bardzo pozytywną opinie o Nim .Wtedy miałem małą kontuzję, byłem znacznie z większym zaangażowaniem przyjęty - może miał teraz gorszy dzień). Po nitce do kłębka USG zrobiłem prywatnie)trafiłem do Pana Doktora Kosa - i to był najlepszy wybór lekarza.
Dla osób z Tomaszowa mam dobrą informację Pan doktor przyjmuje we wtorki w poradni ortopedycznej w Tomaszowie Lub.

09.01.2012

Witam.Ja miałem zabieg(usunięcie kaletki przedżepkowej kolana)po wyjściu ze szpitala mineło kilka dni i wróciłem z powrotem na oddział prawie nie przytomny(40st.gorączki,kolano spuchnięte jak piłka-jakiś tam chururg przy zabiegu zaraził mnie gronkowcem).dostawałem zastrzyki i zmieniano mi opatrunki.trwało to kilka dni i nikt sie mną szczegulnie nie ...

Witam.Ja miałem zabieg(usunięcie kaletki przedżepkowej
kolana)po wyjściu ze szpitala mineło kilka dni i wróciłem z powrotem na oddział prawie nie przytomny(40st.gorączki,kolano spuchnięte jak piłka-jakiś tam chururg przy zabiegu zaraził mnie gronkowcem).dostawałem zastrzyki i zmieniano mi opatrunki.trwało to kilka dni i nikt sie mną szczegulnie nie zainteresował.piątego dnia dyżur pełnił lekarz KOS od razu wziął mnie na salę operacyjną zrobił zabieg od nowa teraz minął miesiąc i w końcu jest dobrze.dr.Kos jako jedyny już pierwszego dnia chciał przeprowadzić zabieg,pomimo,że pozostali ortopedzi mówili,że antybiotyki pomogą-niestety nie pomagały.Moim zdaniem bez sensu jest jeżdżenie po innych miastach,szukając pomocy,jeśli mamy u siebie w Zamościu takiego wspaniałego lekarza.Polecam wszystkim tego specialistę.

25.10.2010

Bardzo miły,uprzejmy lekarz budzący zaufanie.Potrafi podejść do pacjenta jak człowiek ,mało się w obecnych czasach takich lekarzy spotyka.Mojej osobie poświęcił nawet wolny swój czas,śmiem twierdzić iż podszedł do moich problemów zdrowotnych jak przysłowiowy ojciec, nie zaś jak większość wymądrzających się medyków.Takim ciepłym podejściem do pacjenta się prosi by go polecić innym cierpiącym- pozdrawiam pacjentka Jolanta Szala ze Świerszczowa.

01.10.2010

Do pani ktora leczyla sie u doktora teraz chodzi z dzieckiem -to nie jest lekarz rodzinny.Bez przesady ludzi w kolejce do licha ,wchodzi sie po kilkanascie osob.trudno sie polapac co do kogo ?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zamość"?

Nowy Świat 1
Zamość

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
Aleje Jana Pawła II 19
Przychodnia Lekarska NOVAMED Spółka z organiczoną odpowiedzialnoścą
ulica Parkowa 5 a/2
Zwierzyniec
Przychodnia Lekarska "Twój Lekarz"
ulica Dr Stanisława Pojaska 3
Biłgoraj
ulica Monopolowa 30
Zwierzyniec
ulica Św. Piątka 49
ulica Peowiaków 6
Zamość
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica Kilińskiego 4