lekarz Waldemar Kowalski

Pan doktor prowadził moje 2 ciążę i jestem bardzo zadowolona. Na każdej wizycie wszystko wyjaśnia i zawsze służy pomocą w razie pytań telefonicznie. Nie wyobrażam sobie trafić do kogoś innego. Także bardzo polecam

Szok! Jestem pod wrażeniem opinii na na temat dr. Waldemara Kowalskiego, mojego ginekologa. Po zmianie telefonu nie miałam numeru do jego gabinetu, szukając w internecie przeżyłam szok na temat opinii napisanych pod jego adresem - nie wierzę że jest prawdziwa. Doktor prowadził moje 3 ciąże, wszystko przebiegło bez żadnego zarzutu. Mogłam liczyć na jego pomoc i konsultacje telefoniczne o każdej porze dnia i nocy. Za teleporady nigdy nie płaciłam, tak jak to jest u innych lekarzy /najpierw pieniądze na konto a później konsultacja. Jeżeli Pani twierdzi, że nie rozpoznano poważnych ...

Jeżeli Pani twierdzi, że nie rozpoznano poważnych wad Pani płodu to czemu nie wykazało tego konieczne badanie połówkowe, które obowiązkowo robi się u innego lekarza, oraz badania prenatalne? Uważam że ta opinia nie jest wiarygodna

Przebieg ciąży niby prawidłowy, badania regularne. Niestety okazało się po porodzie, że dziecko jest z wadami wrodzonymi. Jesteśmy po kilku operacjach. Nie polecam tego lekarza, bardzo się zawiodłam.