lekarz Waldemar Kujawa

Podziękowania dla Szanownego P.Doktora Waldemara Kujawy za wyjaśnienie problemu zagrożenia nowotworowego-oby wszyscy ginekolodzy byli empatyczni i profesjonalni, WTEDY ŚWIAT BYŁBY LEPSZY- życzę długich lat życia w dobrym zdrowiu.Fotograf Waldemar Błaszkiewicz Szwecja

POLECAM Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Nie zamienię go na żadnego innego. Agnieszka

Bardzo kompetentny,dokładnie zapoznaje pacjenta ze stanem jego zdrowia,podając przyczyny i skutki leczenia

godny polecenia specjalista, szczegolowo podchodzi do badan, poswieca duzo czasu pacjentce zwracajac uwage na wszystkie szczegoly...odpowiada na wszystkie zadawane pytania nawet jesli wykraczaja one poza koszt badania.pozatym przyciaga pacjentow mila aparycja i swoim podejsciem.

Bez komentarza to nie lekarz.dziwie sie co on robi na Winiarach .Za 300 ZŁ BYM DO NIEGO NIE POSZŁA .

MIE ZOSTAWIL SAM W SZPITALU JAK BYLAM W MIESONCU 9

MIE ZOSTAWIL SAM W SZPITALU JAK BYLAM W MIESONCU 9

profesjonalista.leczę sie u doktora 20 lat

profesjonalista.leczę sie u doktora 20 lat

BARDZO PROFESJONALNY, DUŻE DOŚWIADCZENIE.

BARDZO PROFESJONALNY, DUŻE DOŚWIADCZENIE.

Bardzo miły lekarz nad wyraz konkretny Prowadził moją ciąże No i co najważniejsze wykrył u mnie raka szyjki macicy i to bez badań cytologicznych co swiadczy o jego profesjonalizmie Polecam pana doktora Kinga

bardzo polecam dr kujawe przeprowadzil moje dwie ciąże w tym jedna zakończył cieciem cesarskim, jestem z niego bardzo zadowolona!! miły bardzo sympatyczny bardzo kompetentny wszystko naj naj naj!!!