lekarz Waldemar Maksymowicz

Psychiatra

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z leczenia, wcześniej próbowałam się leczyć u wielu innych specjalistów bez efektów. Jak trafiłam do Pana doktora od razu poczułam efekty terapii. Polecam!!

Bardzo kompetentna osoba. Pan doktor idealnie dobrał mi leki, a terapia okazała się niesamowicie pomocna. Po wielu nieudanych wizytach w różnych gabinetach mogę z ręką na sercu polecić Pana Doktora.

Świetny lekarz.Słucha z skupieniem i spokojem.Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę.Nadal odwiedzam doktora uważam to za potrzebne a wychodząc z gabinetu czuję się naprawdę wspaniale i o to chodzi nieprawdaż?Pozdrowienia dla doktora.

Na terapię chodziłam dosyć krótko, ale to mi wystarczyło, miałam depresję, teraz czuję się dobrze. Jednak pacjent musi dużo robić też sam. Zastanawia mnie dlaczego w internecie nie ma informacji na temat wykształcenia doktora?

Nie jest zadnym specjalista (zalezy jaki kto ma problem), moje samopoczucie pogorszylo sie zdecydowanie podczas terapii, on nie ma pojecia o wlasciwej terapii.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia i sposobu leczenia .Zdecydowanie zachęcam . Dzięki doktorowi odzyskałam radość życia i nadzieję że możliwe jest lepsze życie.