Waldemar Narolski

Toruń
53,01257718,61177870 56 652 20 22

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
8 opinii

Wspaniały człowiek z dużą cierpliwością wytłumaczył na czym będzie polegała operacja którą wykonywał mojemu tacie, a należy podkreślić iż mój tata jest "niełatwym" pacjentem, ponieważ jest obciążony wieloma poważnymi chorobami, a mimo to pan doktor podjął się operacji która zakończyła się pomyślnie. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za wszystko dziękuję.

Po prostu The Beściak!!! Facet kompetentny i profesjonalny w każdym calu.Budzi zaufanie, słucha pacjenta, nie traktuje pacjenta jak kogoś, kto nie ma pojęcia o tym co mówi. Zdecydowanie polecam.Cudotwórca !!!Chylę czoła Panie Doktorze.

Bardzo jestem zadowolona z podejścia Pana Doktora przede wszystkim jako człowiek,sposób tłumaczenia choroby jak i sposobu leczenia,jest bardzo miłym lekarzem korzystałam również z państwowej obsługi lekarskiej,

Boski lekarz dla mnie cudotwórca,uratował życie mojego taty przeprowadził operację na mózgu bez zadnych powikłań

Jest komptentny, opisuje dokładnie nie tylko przyczyny, głęboki wywiad, miły dla pacjenta, otwarty na pytania

Lecze torbiel pajęczynówki póki co wszystko jest wporzadku i mam nadzieje ze tak zostanie

Dobry lekarz i człowiek,poleciłabym znajomemu.

bezinteresownie mi pomógł

Wystaw opinię