Waldemar Nazimek

2,1
2,2
2,1
2,2

Rzeczowy , konkretny , trafiłem do doktora przez przypadek , bo kto inny miał mnie operować i się nie zawiodłem ,zabieg wykonany na medal,.

Nie wiem skąd te opinie,ja jestem bardzo zadowolona,wszystko wyjasnione oko zoperowane i o to chodzilo.jestem bardzo wdzięczna.

Pan doktor po zbadaniu zalecił mi okulary a okazało się że mam zaćmę.Całkowity brak doświadczenia.

nie polecam nikomu tego lekarza.o4 rano niewyspany z wielka łaska zszedł do mnie.w szpitalu w Radomiu na tochtermana. moze 2 min popatrzyl po czym kazal zakleic oko jeszcze pielegniarka nakladla jakis maści. po 2 godzinach u specjalisty okazało się że mam zapalenie ciała rzęskowego i spojówki. i jest to bardzo poważna choroba gdzie te maści i krople jeszcze pogorszyły. okropny niekompetentny człowiek bo trudno o nim napisać że to lekarz. nigdy nie polecam. ma człowieka w...

Gbur i idiota. Wykonał złośliwie błędne badanie specjalnie zmieniając parametry pomiaru. Złośliwy cham. Oby przestał leczyć. Przez takich osobników człowiek traci sympatie do lekarzy.

Cudowny Pan Doktor, bardzo dobrze sie mną zajął i zoperował moją zaćmę.Pizę to , bo jak czytam inne komentarze to jakbym o innym człowieku czytała

trafiłam na Pana doktora w szpitalu w niedzielę, byłam z chorym dzieckiem, które po nocy miało zaschnięte krople krwi po obydwu stronach oka. Bardzo zdenerwowana próbowałam się czegoś dowiedzieć, ale p. doktor powiedział tylko, że marnuję jego czas i lepiej będzie jak sobie pójdę, mogę ewentualnie się pomodlić, bo dzisiaj niedziela i wyszedł. Trafiłam ponownie na oddział i poszłam bezpośrednio do pokoju, gdzie siedział. Rzeczywiście bardzo marnowałam jego czas, ponieważ kawka stygła, a i towarzystwo dwóch sympatycznych pielęgniarek czekało.

Totalny idiota soczewka mi sie przykleiła ze nie sposob jej zdjac a ta menda mowi ze jej nie ma jak ja ja w lusterku widze i czuje pod palcem

Byłem zadowolony z wizyty, a co najwazniejsze doktor mi pomógł.Może jak ktoś chodzi z bzdetami i oczekuje nie wiadomo czego to potem ma pretensje.

Podpisuję się obiema rękami pod komentarzami przedmówców!Dzisiaj miałam wątpliwą przyjemność wizyty u tego Pana i szczerze mówiąc chyba będę czuła urazę do lekarzy do końca życia.Po pierwsze zostałam potraktowana protekcjonalnie i nieuprzejmie niczym petent w urzędzie.Co do kompetencji tego "lekarza" nie mogę się wypowiedzieć,bo na moje pytania odnośnie tego co mi dolega usłyszałam,że marnuję jego czas, zakwestionował również mój dowód ubezpieczenia(jestem zarejestrowana jako bezrobotna)najwyraźniej licząc,że zapłacę jak za wizytę prywatną.Szok,nie polecam nikomu!!!