prof. dr hab. n. med.Waldemar Placek

Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.7512345
28 opinii

• 1

Pomimo jego popularności jako specjalisty - nie polecam; Wysłuchał jakie leki zapisywali mi poprzedni dermatolodzy i że mi nie pomagały, porobił kilka zdjęć twarzy i kazał wypisać receptę asystentce na takie same specyfiki. BEZ SENSU. Wizyta strasznie krótka za duże pieniądze.

• 1

Skasował 150 zł za 3 minuty. Odnośnie mojej choroby nic nie powiedział. Jego słowa brzmiały tak: „za bardzo nie wiem niech Pani sama zdecyduje” (a co ja lekarzem jestem). Mało tego jeszcze musiałam na niego czekać prawie 2 h (wizyta była umówiona na 18 a ja zostałam przyjęta o 20). Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Umówiłam się do innych dermatologów i żaden nie była takim …

• 1

Mam duży szacunek do stopni naukowych jednak pokładane nadzieje w profesorze legły w gruzach po 3 wizycie. Koszty leczenia ogromne. Łącznie 3 wizyty wraz ze zleconymi badaniami i wycięciem znamion suttona kosztowały 3000 zł !!! Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było wykonać z racji skomplikowania ale udało się, gdy zgłosiłem się z plikiem wyników usłyszałem od prof Placka: "BARDZO DOBRE WYNIKI" i temat się zakończył. Koszt badań 500zł. W związku z tym ze leczę się na bielactwo prof zalecił wycięcie znamion suttona 200 zł za każde znamię + 50 zł badanie histopatologiczne za każdą sztukę. Totalnie mnie zaskoczył kiedy to za zdjęcie szwów za 2 tyg musiałem zapłacić 100 zł. Żenada.... Taki zabieg można było zrobić na NFZ za 0 zł. Ale prof upierał się że on tak zrobi ze nie będzie widać sladów po usunieciu znamion. Obecnie miejsca po usunięciu wygladają jak rany po kulach większego kalibru. I tak zabieg został dobrze zrobiony. Ledwo co zaplaciłem 2000 zł za usunięcie znamion prof Placek wymyślił ze koniecznie musze zrobić przeszczepy skórne bo inaczej się nie wylecze. Na pytanie ile to bedzie kosztować nic nie odpwiedział. Udało mi sie ustalić ze to przedział 3000 - 4000 zł. Wiec zrezygnowałem gdyż nie ma to wg mnie zadnego uzasadnienia... Bielactwo trzeba zatrzymać a nie przeszczepiać skórę na całym ciele. Dodam jeszcze ze wizyty i rozmowy z prof Plackiem sprowadzały się do krótkich słów. Bez wyjaśniania bez rozmowy tylko zalecenia prof i płacenie pieniedzy. Skandalicznym jest, że prof Placek na jedną godzinę umawia jednego pacjenta na konsultacje a drugiego na zabieg. I chodzi pomiedzy dwoma pomieszczeniami. Bez szacunku dla pacjenta kompletnie. BIELACTWO TO NIE CHOROBA, TO NIE DEFEKT KOSMETYCZNY TO WSPÓŁCZESNY BIZNES MEDYCZNY W WYKONANIU PROFESORA PLACKA.

• 5

Mam łuszczycę. Raz do roku przychodzę na 3 tygodnie leczenia na PUVA i mam przez 8-9 miesięcy spokój. Prof Placek jest bardzo profesjonalny. Pani Agata, która naświetla także przemiła. Atmosfera jest taka przyjacielska, rodzinna.

• 5

jestem zachwycony leczeniem u prof Placka. Przez 5 lat chodziłem od dermatologa do dermatologa. Po 4 miesiącach leczenia mam już zupełnie gładką cerę. jeszcze 3 miesiące mam brać ten lek i trądzik nie wróci.

• 1

Witam Chciałbym Wszystkim osobom czytającym ten post ODRADZIĆ wiyty u tego domniemanego profesora. Nie mogę się wypowiedzieć na temat wszystkich chorób, ale tylko na temat dolegliwości brodawek (tzw. potocznie kurzajek). Otóż leczyłem u Pana Placka brodawki od pół roku i bez skutecznie!!!! Pieniądze jakie mnie kosztowała kuracja to koszt ponad 2000 zl!!!!! Wliczone są w to wizyty i maści które przypisywał, oczywiście same z górnej półki. Koszt usunięcia jednej brodawki 100 zl!!! i po ponad pół roku leczenia Placek stwierdza że wszystkie są dalej jak to określił "do poprawki"!!!. Drodzy Państwo jedno co moge stwierdzić to że ten człowiek jedzie po prostu na swoim tytule i renomie którą sobie kiedyś wyrobił. Może i kiedyś ten człowiek leczył dobrze, ale teraz za takie pieniądze jakie bierze za leczenie to skandal(mego drogo i bez skutecznie!!!!!). Proszę sie też nastawić że po przyjściu na daną godzine,na wizytę wejdziecie Państo z około godzinnym opóźnieniem- to jest po prostu standard.Jak widać upycha na dzień tylu ludzie ile się da żeby jak najwięcej zarobić, ale to tylko kwestia czasu jak gabinet zacznie świecić pustkami. Bo za tak duże pieniądze i tak słabe leczenie nie może być moim zdaniem inaczej. Pozdrawiam

• 5

Latami szukałam u innych dermatologów pomocy z powodu wypadania włosów. Dla niego to była bułka z przysłowiowym masłem. Przede wszystkim znalazł przyczynę. Inni leczyli objawy. Pełny szacunek Panie Profesorze. Ewa

• 5

Moim zdaniem naprawdę swietny specjalista!

• 1

leczył mnie dwa lata na nie te chorobe która faktycznie miałem

• 1

Chodzilam z Corka do tego Pana i przepisywal tylko jeden lek: Roafutany, ktory nie pomagal. nie uprzejmy i pieniadze sa najwazniejsze.

• 3

Miałem okazję leczyć się u tego lekarza jakieś 8 lat temu. Generlanie bez rewelacji... Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisali moi poprzednicy, a mianowcie, mega kolejki, czas oczekiwania na wizytę potrafił sie przeciągać o jakieś 2 godziny.. w ogóle nie poświęca czasu pacjentowi, ciach prach i nara, następny.... Mojego problemu nie wyleczył, z którym walka poniekąd to żmudny proces, ale suma sumarum mimo kilkakrotnego powtarzania nie dało się wyleczyć. Natomiast doskonale poradził sobie z problemem skórnym mojego znajomego. W sumie nie wiem czy to jakaś rewelacja i w sumie zadne dokonanie bo każdy kto ma podobny problem i choć troche czasu poświęcił na poczytanie o tym, wie ze Roacutan to mega madafaka na pryszcze i robi robote w każdym przypadku. Obejrzał go ( jakies 5 minut to trwało) po czym zapisał Roacutan. Reasumując : BEZ REWELACJI. Jak się poświęci trszkę czasu to można znaleźć znacznie tańszego lekarza pod każdym względem

• 1

Bylem dwa razy i juz wiecej tam sie nie pojawie. Krotkie spotkanka z szybkim podejsciem do tematu. Zapis lekow zagranicznych/polecanie innych zagranicznych. Jak na lekarza - sorry profesora to jest przereklamowany. Mialem sie pojawic trzeci raz ale................... Znalazlem w Gdansku w spoldzielni doktora za UWAGA!!! 70zl (polowa) i za pierwszym podejsciem problem wyleczony.

• 1

Bardzo kiepski lekarz! Dlugie terminy zapisów, czekanie w kolejce z dwugodzinnym opóźnieniem. Lekarz pracuje do późnego wieczora, moją sprawę zbagatelizował. Łysiałam, a on nie wiedząc czemu, podejrzewając kilka chorób, zalecił mi badania krwi za 530zł, który zrezygnowana zrobiłam. Nie odkrył nic nadzwyczajnego, więc powiedział do asystenta "trichotilomania" nie tłumacząc mi, co miał na myśli. W internecie dopiero przeczytałam, że to psychiczna choroba polegająca na wyrywaniu sobie włosów!!!!!! Wysyłał mnie do psychiatryka w Bydgoszczy! Okazało się że mam problemy hormonalne i to one były przyczyną mojego łysienia, panie Placek! Wyleczył mnie lekarz ze szpitala w Redłowie, a na wizyty nie wydałam ani grosza!

• 1

Wizyta trwała niecały kwadrans. Profesor zerknął na problem z cerą, przepisał antybiotyki na sumę niemal taką samą jak sama wizyta i zaprosił na kontrolę za miesiąc. Kolejna króciutka wizyta, kolejne zainkasowanie kwoty za wstęp do gabinetu i chłodne stwierdzenie że nic się nie zmieniło, więc prawdopodobnie źle używam leków. Kolejny antybiotyk, kolejne 150zl wydane bez sensu, bo lek zbyt silny... Cera jeszcze się pogorszyła, ale nie wróciłam do profesora z obawy o swoją twarz.

• 1

Jestem po drugiej wizycie. Poprzednio myślałem, ze to przypadek, że pan PROFESOR właściwie nie bada, po miesiącu zaleconej terapii,do której medykamenty kupiłem u pana PROFESORA, nie było żadnego efektu, a nawet pogorszenie stanu. Dwa zdania mniej więcej na temat, jedna czy dwie minuty, lekceważącej obecności, to obraz całej wizyty. Ale cóż, pan PROFESOR jest tak doskonałym lekarzem, że nawet nie popatrzył na efekty przepisanej przez siebie kuracji. Zapisał nową! Tym razem tylko 200 złotych...(oczywiście bez pokwitowania, płatne na zapleczu, w gabinecie, a nie w kasie) Jak się wkurzę jeszcze trochę, to napiszę donos do skarbowego, bo gość zasługuje na kłopoty. Zresztą to jedyne co można zrobić takim śmierdzącym leniom. Omijacie z daleka jego salonik towarzyski w Gdyni.

• 1

Bylem umowiony na wizyte, odbyla sie punktualnie. W miare szczegolowy wywiad co jest nie tak, tryb zycia itd, potem pora na pytania, zero wytlumaczenia etapow leczenia. Doktorek przepisal tylko leki, masci itd. Nie podobalo mi sie rowniez co chwile patrzenie na zegarek. Beznadziejne podejscie do pacjenta, szkoda pieniedzy i czasu na takich 'specjalistow'.

• 1

jak miałam 16 lat czyli prawie 15 lat temu trafiłam do doktora Placka do akademii Medycznej.miałam trądzik rózowaty ale ciagle mi mówili po łacinie bym chyba nie wiedziała o co chodzi.na szczeście mi zrobili szereg badań i kazali mi podpisać (bez uzgodnienia z moja mamą- przecież bylam niepełnoletnia) oswiadczenie że przyjmuję silny lek Roaccutan.tylko wtedy nikt nie powiedział że można po nim mieć powikłania i nawet nie mieć dzieci!!!byłam jak królik doświadczalny bo to były pierwsze lata "wchodzenia na rynek" tego leku.codziennie oglądało mnie po 20 studentów!!!!a doktor tylko chodził i patrzył!nic mojej mamie nie mówił bo nie miał nigdy czasu!!!!do dzisiaj mam przez niego blizny które na szczęscie są już małe bo trafiłam do "tańszej" ale o niebo lepszej doktor!!!!!nigdy nie polecam tego doktora!!!!!

• 1

Zgadzam się z jedną z przedmówczyń: fabryka pieniędzy. Kiedyś poszedłem do niego z łuszczycą. W trakcie pierwszej wizyty zaproponował mi maści, co oczywiście już mnie zniechęciło; przecież gdybym potrzebował maści nie musiałbym przychodzić do niego i płacić za przepisanie recepty. Później na kilka pryszczy polecił Roaccutane, bo "to ostatnia szansa dostać ten lek na 'zieloną receptę' ". Podczas jednej z kolejnych wizyt jeden z asystentów spytał mnie, które części ciała chciałbym leczyć w pierwszej kolejności. Gdy spytałem dlaczego nie zastosuje balneoterapii do poranionych dłoni, to zmieszany stwierdził, że wiem więcej od niego i głupio się tłumaczył, iż spowodowałoby to zaczerwienienie dłoni. Do naświetlań natomiast nie wahał się używać aparatury Akademii Medycznej, czyniąc to wieczorami w ramach płatnych zabiegów prywatnych. Nie leczy chorych, ale pielęgnuje choroby. Jakże boli, że wśród elit mamy takie pasożyty.

• 5

Bardzo dobry specjalista rozpoznał chorobę jako jedyny z wielu dermatologow do których sie wybrałam. Leczył mnie bezsterydowo z czego sie bardzo ciesze i nie mam luszczycy juz od ponad roku!!! jestem bardzo zadowolona.

• 5

sympatyczny, młodo wyglądajacy profesor. Nawiazał doskonały kontakt ze mną.oprócz ustnego wyjaśnienia co do stosowania leków i uzasadnienia wykonania dodatkowych badań dostałam kartkę z dokładna instrukcją jak stosować leki, ile godzin po jedzeniu, które przed jedzeniem, jak smarować. jestem zachwycona

• 5

Sumienny Lekarz, z ogromnym doświadczeniem, chylący się nad Pacjentem który wcześniej wydał fotunę za dermatologiczne wizyty. Coż malkontenci, skoro nie stać as leczyć się u sławy to polecam konsulatcję w Sektorze Publicznym - spełnią wszystkie wymagania trudnych Pacjnetów. Przyre ze tak łatwo anonimowo zaatakować agresją wobec bezbronnych i niewinnych Lekarzy. Panie Profesorze jest wspaniałym Lekarzem. Wdzięczny pacjent. Robert Świder

• 1

poszłam zachęcona sławą - rozczarowanie. długie kolejki, terminy zapisów odległe, koszt wizyty wygórowany, mało czasu dla pacjenta, asystent w gabinecie nie wiem po co, taka fabryka pieniędzy napędzana nie wiem z czego wynikającą renomą. wybrałam się z trądzikiem, pan doktor od razu przepisał roacutan - bardzo silny lek, chociaż stan mojej skóry nie był zły.

• 1

Beznadziejny lekarz. Udałam się do niego z poważnym problemem - nuzeniec zaatakował całe ciało. placek stwierdził, ze jedyną metodą walki z pasozytem jest kilkudniowy pobyt w szpitalu, a tam - masakra skóy maścią siarkową, novoscabinem etc. Zaznaczyłam, ze toksyczny novoscabin wypalił mi już skóre na kolanach,a i tak nie było rezultatu. placek ucieszył sie i stwierdził, ze TO ŚWIETNIE, BO W SZPITALU SKÓRA POODPADA MI RAZEM Z PASOŻYTEM... dodał, ze mam zabrać do szpitala maść Ophtegine (niezwykle trudnodostepny srodek walki z nuzeńcem), bo oni tego w szpitalu ne mają. To czym ten szpital w ogóle, poza XIX-wiecznymi metodami leczenia dysponuje???? Bez pytania mnie o zgodę stwierdził, że będzie mnie tam ogladało ok. 30 lekarzy. Nawet nie zainteresowało go, czy wyrażam zgodę na to, zeby studenci zrobili sobie ze mnie królika doświadczalnego. Ale to jeszcze nic. Udało mi sie sprowadzić z USA od lat stosowany tam z powodzeniem, bezpieczny w uzyciu lek. Zapytałam placka, jak mam go dawkować, na co odparł, ze po jego zażyciu czeka mnie... ZGON. Jak dowiedziałam sie później, placek nawet nie wiedział, co to za lek i sądził, ze to lek dla... zwierząt!!!! Zamiast zgłębić problem leku, wolał mi spalić skóre siarką etc.DODAM, ZE JESTEM PO ZAŻYCIU LEKU I OBJAWY CHOROBY USTEPUJĄ!!!!!!!! XIX-wieczny ******* bez szerszej wiedzy o tym, czym leczą ludzi od lat w krajach cywilizowanych.

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem, wykrył i wyleczył u mnie czerniaka. Pełen profesjonalizm, polecam

• 1

Niestety zostałam potraktowana pobieznie,mój problem został zbagatelizowany a jedynym lekiem wypisanym niemal od razu okazały się antybiotyki na 6 miesięcy bez uprzedzenia o konieczności przyjmowania leków osłonowych...odradzam zdecydowanie jako dermatologa

• 3

Nie poświęcił mi w ogóle czasu, rozmawiałam o chorobie z astystentem. Profesor w między czasie "wpadł" i kazał wypisać antybiotyk. Gdy chciałam skontaktować się o nietolerancji leku w ogóle nie odpowiadał. Przerwałam leczenie i udałam się do przeciętnego dermatologa, który przepisał odpowiednie leki.

• 1

Na wirusa narzadu meskiego przepisal taki lek ze dostalem prawie krwotoku z tego narzadu. Spieszyl sie do pacjenta do operacji plastycznej. Po za tym lek kosztowal 400 PLN.Na probe kontaktu w zwiazku z krwotokiem wogole nie odpowiedzal.Nie potrafil prawidlowo rozpoznac tego wirusa.Moze do operacji plastycznych dla kobiet jest dobry, jako dermatolog do niczego

• 5

Witam! Pan Profesor Waldemar Placek w końcu zrobił porządek z moją cerą, skorzystałam też z kilku zabiegów odmładzających i teraz czuje się świetnie! Szczerze polecam!

Gdzie przyjmuję

place 11

Batalionów Chłopskich 24
    Gdynia
    54,498148918,53948060 58 661 61 92

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat