prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek

3,2
2,5

Edyta

02.12.2014

Rewelacyjny specjalista, moj maz trafil do niego z okropnym tradzikiem rozowatym , leczonym juz kilka lat przez innych lekarzy. Po roku prowadzenia przez tego pana tradzik rozowaty zniknal i nie pojawil sie juz od 8 lat. Koszty leczenia nie byly male, ale bylo warto, zawsze bede polecac tego lekarza bo zmienil zycie mojego meza i calej naszej rodziny.

13.08.2012

Pomimo jego popularności jako specjalisty - nie polecam; Wysłuchał jakie leki zapisywali mi poprzedni dermatolodzy i że mi nie pomagały, porobił kilka zdjęć twarzy i kazał wypisać receptę asystentce na takie same specyfiki. BEZ SENSU. Wizyta strasznie krótka za duże pieniądze.

31.01.2012

Skasował 150 zł za 3 minuty. Odnośnie mojej choroby nic nie powiedział. Jego słowa brzmiały tak: „za bardzo nie wiem niech Pani sama zdecyduje” (a co ja lekarzem jestem). Mało tego jeszcze musiałam na niego czekać prawie 2 h (wizyta była umówiona na 18 a ja zostałam przyjęta o 20). Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam.

Umówiłam się do innych dermatologów i żaden nie była takim …

25.01.2012

Mam duży szacunek do stopni naukowych jednak pokładane nadzieje w profesorze legły w gruzach po 3 wizycie. Koszty leczenia ogromne. Łącznie 3 wizyty wraz ze zleconymi badaniami i wycięciem znamion suttona kosztowały 3000 zł !!! Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było ...

Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było wykonać z racji skomplikowania ale udało się, gdy zgłosiłem się z plikiem wyników usłyszałem od prof Placka: "BARDZO DOBRE WYNIKI" i temat się zakończył. Koszt badań 500zł.

W związku z tym ze leczę się na bielactwo prof zalecił wycięcie znamion suttona 200 zł za każde znamię + 50 zł badanie histopatologiczne za każdą sztukę. Totalnie mnie zaskoczył kiedy to za zdjęcie szwów za 2 tyg musiałem zapłacić 100 zł. Żenada.... Taki zabieg można było zrobić na NFZ za 0 zł. Ale prof upierał się że on tak zrobi ze nie będzie widać sladów po usunieciu znamion. Obecnie miejsca po usunięciu wygladają jak rany po kulach większego kalibru. I tak zabieg został dobrze zrobiony.

Ledwo co zaplaciłem 2000 zł za usunięcie znamion prof Placek wymyślił ze koniecznie musze zrobić przeszczepy skórne bo inaczej się nie wylecze. Na pytanie ile to bedzie kosztować nic nie odpwiedział. Udało mi sie ustalić ze to przedział 3000 - 4000 zł. Wiec zrezygnowałem gdyż nie ma to wg mnie zadnego uzasadnienia... Bielactwo trzeba zatrzymać a nie przeszczepiać skórę na całym ciele.

Dodam jeszcze ze wizyty i rozmowy z prof Plackiem sprowadzały się do krótkich słów. Bez wyjaśniania bez rozmowy tylko zalecenia prof i płacenie pieniedzy.

Skandalicznym jest, że prof Placek na jedną godzinę umawia jednego pacjenta na konsultacje a drugiego na zabieg. I chodzi pomiedzy dwoma pomieszczeniami. Bez szacunku dla pacjenta kompletnie.

BIELACTWO TO NIE CHOROBA, TO NIE DEFEKT KOSMETYCZNY TO WSPÓŁCZESNY BIZNES MEDYCZNY W WYKONANIU PROFESORA PLACKA.

Michall antre18

04.08.2011

Mam łuszczycę. Raz do roku przychodzę na 3 tygodnie leczenia na PUVA i mam przez 8-9 miesięcy spokój. Prof Placek jest bardzo profesjonalny. Pani Agata, która naświetla także przemiła. Atmosfera jest taka przyjacielska, rodzinna.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy