lekarz Waldemar Sługocki

Swietny lekarz. Wizyty u niego to wreszcie jakaś odmiana po bezskutecznych próbach leczenia w państwowym szpitalu. W czasie jednej wizyty zrobił mi więcej badań i dowiedziałam się więcej niż przez pół roku chodzenia do poradni . A przede wszystkim poradził sobie szybko z moją chorobą

Bierze za wizytę tyle ile mu się podoba, poza cennikiem. Nie polecam, naciągacz zgadzam się z opinią powyżej.

Do pana doktora trafilam przypadkiem dzieki mojej kolezance. Jezdzilam do roznych lekarzy w roznych miastach i nikt nie pomogl mi tak jak pan doktor,nikt nie potrafil zdiagnozowac u mnie przyczyny choroby. Profesjonalista. Sprzet tez pierwszej klasy. Polecam kazdej kobiecie.

Profesjonalista . Jedyny lekarz w Żarach który robi badania HPV.Polecam

Profesjonalista . Jedyny lekarz w Żarach który robi badania HPV.Polecam

Godny polecenia specjalista. Nowoczesny gabinet . Możliwości rejestracji wizyty na czas i bardzo dobry kontakt z lekarzem. Magda

Magda

Zdecydowanie najlepszy z ginekologów w lubuskim . Zna sie na swojej pracy . Profesjonalny ale też sympatyczny i delikatny

Swietny specjalista z dziedziny leczenia niepłodności . Wreszcie zostałam mamą . Bardzo dziękuję Panu doktorowi za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach

Wybitny specjalista.Przez wiele lat inni lekarze nie potrafili mi pomóc . Doktor Sługocki pierwszy zrobił mi szczególowe badania i tylko dzieki jego leczeniu uniknąć mogłam operacji . A teraz bardzo pomógł mojej córce w zagrożonej poronieniem ciąży

Bardzo dobry lekarz .Prowadził dwie moje ciąże . Wizyty na najwyższym poziomie dlatego dziwi mnie ten wpis poniżej.Od razu widac że ta osoba nawet nigdy nie była u doktora Sługockiego bo cena wizyty NIGDY nie wynosiła u niego 80zł, wiem bo chodze do niego od lat. To podłe tak kłamać

jestem pacjentką doktora od 5 lat i jest to najlepszy lekarz jakiego poznałam

jestem pacjentką doktora od 5 lat i jest to najlepszy lekarz jakiego poznałam