lekarz Waldemar Tomczak

Hematolog, Internista

Nie polecam, na ostatniej wizycie doktor mało profesjonalny i nietaktowny. Patrzyl na zegar i zbytnio nie wdawał się w dyskusję i tłumaczenie leczenia. Niecierpliwy. Szkoda.

spoczko kolo zna sie na swojej robocie podchodzi do niej z zapalem da wiare i nadzieje a na dodatek wyleczy każdego pacjenta

okropny lekarz nie umie zdiagnozować ostrej białaczki szpiku i na dodatek potrafi podczas badania dopuszczać do obecności swojej jedenastoletniej córki karoliny tomczak z którą moja córka chodzi do klasy

okropny lekarz nie umie zdiagnozować ostrej białaczki szpiku

Doskonały lekarz naprawdę polecam.Wyleczy kazdego.Lubi swoją pracę i zna się na niej.Najlepszy hematolog w Lublinie.

Nie potrafił zdjagnozować ostrej białaczki szpikowej.

Nie potrafił zdjagnozować ostrej białaczki szpikowej.

Bardzo dobry lekarz, wielki człowiek. Naprawdę polecam, szkoda, że tak rzadko można spotkać takiego człowieka. Naprawdę daje wiarę, jestem pod wrażeniem.

Lekarz z powołania! rzetelnie zajmuje się pacjentem zarówno na wizycie prywatnej jak i funduszowej nie da się odczuć różnicy. Gorąco polecam!

moja mama wiele lat miała problemy z utrzymaniem prawidłowych wyników morfologii, okazało się że potrzebuje wizyty u hematologa, byliśmy u wielu specjalistów w Lublinie ale dopiero dr Tomczak pomógł nam w ustabilizowaniu jej wyników. Obecnie chodzimy do dr i mama jest bardzo zadowolona z dobranych leków i przebiegu leczenia jej przypadku. Dr Tomczak jest dla nas zawsze uprzejmy i miły, bardzo polecam