dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Po wypadku karetka przywiozła mnie na SOR i trafiłem właśnie na tego człowieka. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo jest on dość specyficzny, jednak jeśli pacjent załatwia po dobroci to i doktor jest w porządku. Właśnie dlatego ocena za uprzejmość jest niższa. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń co do tego lekarza.

Bardzo dobry specjalista, przede wszystkim z dobrym podejściem do dziecka. Komunikatywny, rzeczowy i skrupulatny. Zaangażowany w leczenie.

Zdecydowanie najlepszy chirurg dziecięcy w Częstochowie, nie wyobrażam sobie leczyć swych dzieci u kogokolwiek innego

Lekarz z powołania. Bardzo życzliwy , uprzejmy, i kompetentny. Polecam i podpisuję się pod wszystkimi gwiazdkami.

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek. Srednia ocen mówi sama za siebie. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi ocenami na temat tego lekarza.

Znakmomity lekarz. Jednyny normalny, ludzki lekarz jakiego spotkałam. Trafiliśmy na niego przypadkiem. Leczy moje dziecko. Byliśmy w przychodni już kilka razy. Swoim zachowaniem sprawia, że zawsze wychodzimy od niego spokojni. Polecam wszystkim Mamom takiego lekarza dla ich Dzieci!

Lekarz kompetentny i znający się na swoim zawodzie. Fachowo wytłumaczył jakimi metodami leczyć moje kolano. Moje kolano zgodnie z założeniami lekarze wyleczyło się po 2 tygodniach teraz chodzę na kontrole. I wszystko jest w porządku. Godny polecenia!

swietny i malo sie czeka na wizyte..spelnil oczekiwania lae mo nie da sie zaznaczyc

nie oceniam lekarz, oceniam człowieka..............................................................................................................

Jest bardzo dobrym chirurgiem zna sie na swojej pracy

Jest bardzo dobrym chirurgiem zna
sie na swojej pracy