dr n. med. Waldemar Uszyński

3,5
3,1

piotrmant

28.01.2014

Krwiopijca, konowal, mam nadzieje ze straci prawo wykonywania zawodu i wsadza go do wiezienia!!!!!!!

Anka

26.01.2014

czy ten pan wie co to jest usg??? i do czego służy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

20.01.2014

Gdy zaszłam w pierwszą ciążę,byłam pod opieką pani ginekolog,która przyjmowała na NFZ.Była to starsza pani.Gdy byłam pod koniec 5go mies.ciąży poszłam do niej na kontrolną wizytę.W trakcie badania pani doktor stwierdziła,że mam silne skurcze i wypisała mi skierowanie na oddział Wczesnej Patologii Ciąży.Kazała mi iść do domu (zamiast wezwać karetkę pogotowia),spakować się i pojechać do szpitala.W drodze do domu cały czas ,,łapały,, mnie skurcze. Pobyt na tym oddziale był okropny(spędziłam tam 7 dni).Pielęgniarki traktowały mnie jak bym była z marginesu społecznego.Po wyjściu ze szpitala od razu zapisałam się na kontrolną wizytę do dr.Uszyńskiego.W siódmym mies.ciąży,ponownie przyjęto mnie na ten sam oddział co poprzednio ze względu na zastrzyki na rozwinięcie płucek dziecka.Tym razem traktowano mnie jak księżniczkę(dosłownie),ponieważ pielęgniarki i inni lekarze wiedzieli,że jestem pod kontrolą ich szefa. Dzięki panu dr.Uszyńskiemu i bardzo miłej położnej(choć w 8mym mies ciązy)urodził się mój pierworodny synek cały i powiedzmy,że zdrowy(wcześniak,krwawienie do OUN,przez 3 min.nie oddychał).Po 2,5 roku, zaszłam w druga ciąże.Synka urodziłam przez cc dwa tygodnie przed terminem (całego i zdrowego),ponieważ pan dr.szedł na urlop.Na drugi dzień bez jego obecności już,przeprowadzono zabieg,choć dr.Kwiatkowska chciała abym urodziła drogami natury.Nie mogłam tak rodzić ponieważ miałam łożysko przodujące i synek nie odwrócił się główką w dół.Gdy pani dr,spojrzała w moje dokumenty i zobaczyła,ze podpisałam z dr.Uszyńskim zgodę na cc,przeprosiła mnie i zaczęła przygotowywać mnie i personel do zabiegu. Po tym porodzie czułam się okropnie ponieważ miałam dziurę na bliźnie(jeszcze świeżej wtedy)z której mi leciała ropa. Po zagojeniu się rany, wszystko było ok. Po 2ch latach ponownie zaszłam w ciąże(cały czas umawiałam się na wizyty do dr.Uszyńskiego).Miałam problemy w tej ciąży(przedwczesne skurcze).Pan doktor robił wszystko abym donosiła ta ciążę.Ponownie dzięki panu doktorowi moje trzecie dziecko(córeczka),urodziło się całe i zdrowe też przez cc,ponieważ miałam łożysko przodujące i zrost po poprzednim cc.Zabieg przeprowadził dr.Uszyński.Jestem po dziś dzień(od 2003r) pacientkom pana doktora i jestem mu wdzięczna za opiekę nade mną i moimi ciążami.Mam problemy kobiece i pan doktor pomaga mi się wyleczyć z nich.Bardzo chwalę to jak mnie traktował i robi to nadal.O cokolwiek go zapytam zawsze mi odpowie.Jest miły,spokojny i delikatny. Gdzy przypadkowo spotkamy się w sklepie lub na mieście ,pierwszy mówi mi dzień dobry i pyta się o moje dzieci.Zawsze jest przy tym uśmiechnięty.Nie mam negatywnej opinii na jego temat.Moja mama mi go poleciła bo sama była jego pacjentkom,a ja polecam go kobietom,które są w ciąży lub ją planują,właśnie dr.Uszyńskiego.I na termin wizyty do pana doktora nie czeka się długo.

21.02.2013

osoba owszem miła i uprzejma ale oczywiśćie za pieniądze. przez 9 miesiecy ciąży nie miałam ani razu zbadanego ciśnienia. po porodzie mąż poszedł do niego po zaświadczenie do becikowego a on, że wyda ale jak dopiero jak przyjdę na wizytę. Czasem to mam wrażenie, że Ci lekarze to kończą kursy księgowości a nie składają przysięgę Hipokratesa. Przykre to.

14.01.2013

okres oczekiwania na wizytę nieco za długi

okres oczekiwania na wizytę nieco za długi

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Włocławek"?

Ryszard Chirkowski

Jacek Magnowski