dr n. med.Waldemar Uszyński

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
13 opinii

• 1

Krwiopijca, konowal, mam nadzieje ze straci prawo wykonywania zawodu i wsadza go do wiezienia!!!!!!!

• 1

czy ten pan wie co to jest usg??? i do czego służy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• 5

Gdy zaszłam w pierwszą ciążę,byłam pod opieką pani ginekolog,która przyjmowała na NFZ.Była to starsza pani.Gdy byłam pod koniec 5go mies.ciąży poszłam do niej na kontrolną wizytę.W trakcie badania pani doktor stwierdziła,że mam silne skurcze i wypisała mi skierowanie na oddział Wczesnej Patologii Ciąży.Kazała mi iść do domu (zamiast wezwać karetkę pogotowia),spakować się i pojechać do szpitala.W drodze do domu cały czas ,,łapały,, mnie skurcze. Pobyt na tym oddziale był okropny(spędziłam tam 7 dni).Pielęgniarki traktowały mnie jak bym była z marginesu społecznego.Po wyjściu ze szpitala od razu zapisałam się na kontrolną wizytę do dr.Uszyńskiego.W siódmym mies.ciąży,ponownie przyjęto mnie na ten sam oddział co poprzednio ze względu na zastrzyki na rozwinięcie płucek dziecka.Tym razem traktowano mnie jak księżniczkę(dosłownie),ponieważ pielęgniarki i inni lekarze wiedzieli,że jestem pod kontrolą ich szefa. Dzięki panu dr.Uszyńskiemu i bardzo miłej położnej(choć w 8mym mies ciązy)urodził się mój pierworodny synek cały i powiedzmy,że zdrowy(wcześniak,krwawienie do OUN,przez 3 min.nie oddychał).Po 2,5 roku, zaszłam w druga ciąże.Synka urodziłam przez cc dwa tygodnie przed terminem (całego i zdrowego),ponieważ pan dr.szedł na urlop.Na drugi dzień bez jego obecności już,przeprowadzono zabieg,choć dr.Kwiatkowska chciała abym urodziła drogami natury.Nie mogłam tak rodzić ponieważ miałam łożysko przodujące i synek nie odwrócił się główką w dół.Gdy pani dr,spojrzała w moje dokumenty i zobaczyła,ze podpisałam z dr.Uszyńskim zgodę na cc,przeprosiła mnie i zaczęła przygotowywać mnie i personel do zabiegu. Po tym porodzie czułam się okropnie ponieważ miałam dziurę na bliźnie(jeszcze świeżej wtedy)z której mi leciała ropa. Po zagojeniu się rany, wszystko było ok. Po 2ch latach ponownie zaszłam w ciąże(cały czas umawiałam się na wizyty do dr.Uszyńskiego).Miałam problemy w tej ciąży(przedwczesne skurcze).Pan doktor robił wszystko abym donosiła ta ciążę.Ponownie dzięki panu doktorowi moje trzecie dziecko(córeczka),urodziło się całe i zdrowe też przez cc,ponieważ miałam łożysko przodujące i zrost po poprzednim cc.Zabieg przeprowadził dr.Uszyński.Jestem po dziś dzień(od 2003r) pacientkom pana doktora i jestem mu wdzięczna za opiekę nade mną i moimi ciążami.Mam problemy kobiece i pan doktor pomaga mi się wyleczyć z nich.Bardzo chwalę to jak mnie traktował i robi to nadal.O cokolwiek go zapytam zawsze mi odpowie.Jest miły,spokojny i delikatny. Gdzy przypadkowo spotkamy się w sklepie lub na mieście ,pierwszy mówi mi dzień dobry i pyta się o moje dzieci.Zawsze jest przy tym uśmiechnięty.Nie mam negatywnej opinii na jego temat.Moja mama mi go poleciła bo sama była jego pacjentkom,a ja polecam go kobietom,które są w ciąży lub ją planują,właśnie dr.Uszyńskiego.I na termin wizyty do pana doktora nie czeka się długo.

• 1

osoba owszem miła i uprzejma ale oczywiśćie za pieniądze. przez 9 miesiecy ciąży nie miałam ani razu zbadanego ciśnienia. po porodzie mąż poszedł do niego po zaświadczenie do becikowego a on, że wyda ale jak dopiero jak przyjdę na wizytę. Czasem to mam wrażenie, że Ci lekarze to kończą kursy księgowości a nie składają przysięgę Hipokratesa. Przykre to.

• 4

okres oczekiwania na wizytę nieco za długi

• 4

Witam .Nie ma dobrej opini na temat dr Uszyńskiego gdyż 8 lat temu byłam w ciży była to pierwsza ciąża prowadzona własnie u tego lekarza. I tak do 5 miesiąca chodziłam.Koniec miesiąca pan dr stwierdził cytuje,,mały ten płód na ten tydzień i nie mogę wyczuć bicia serca ,ale to moze dla tego że jest małe poczekamy jeszcze z 3 tyg '' .....Mówię ze nie czuję ruchów i wg ,no to on to samo ze mały płód i poczekamy jeszcze itd ,itd.Wyszłam z gabinetu twierdząc do męza ze to chore mógł mnie wysłac na usg przeciez to dla bezpieczenstwa i to ja ponosze koszty i wg ,to on każe czekac .Miałam złe przeczucie ,udałam się do dr Antkowskiego na USG /pamietam bez kolejki z płaczem / i poprosiłam o usg w trybie pilnym .Na Usg wyszło ze dziecko 3 miesiace temy było do usunięcia.Dziecko z wada itd...małe było nie wyczowalne tętno i co tu więcej aby skierować na badanie usg .Trafilam na 2 dzien do szpitala na usunięcie i trafilam na Dr Uszynskiego .Mąż z nim rozmawiał bardzo ostro .powiedział tylko przepraszam a na porannych wizytach w oczy nie potrafił mi spojrzeć .MASAKRA

• 5

bardzo dobre rozpoznanie przed operacją

• 5

Dzień dobry dr. Uszyński to człowiek nie oceniony po prostu zna się na robocie chciałabym by wyli wszyscy tacy lekarze Ps Uratował pan mi życie dziękuje tego nie da się opisać pozdrawiam Wanda P

• 2

Lekarz wydawał mi się idealny, miły, uprzejmy dopóki chodziłam na prywatne wizyty. Wtedy poznawał mnie na korytarzu i pierwszy mówił "dzień dobry". Zupełnie inaczej zachowywał się kiedy trafiłam do szpitala z poronieniem, wtedy już mnie nie poznawał... Od tego czasu zmieniłam lekarza...

• 5

Miałam 15 lat gdy poszłam na wizyte do doktora Uszynskiego. Była to moja pierwsza wizyta dlatego się troszke bałam. Doktor był bardzo miły i uprzejmy. Cieszę się że moją pierwszą wizyte w życiu miałam właśnie u tego doktora, ponieważ nie zraził mnie i teraz mając już 19 lat wiem że wizyta u ginekologa to normalna sprawa. I wiem że mężczyzna ginekolog to naprawde nic wstydliwego :)

• 5

Jako jedyny poznał się na moim beznadziejnym przypadku

o malo nie stracilam 2 dziecka przez leki przepisane przez tego pana

• 1

Nie polecam, brak wywiadu medycznego nic nie notował i nie skupiał sie na dolegliwościach o których opowiadałam, zbył mnie, miesiac potem miłam operacje w centrum onkologii.

Gdzie przyjmuję

place 11

św. Antoniego 44
    Włocławek
    52,651841219,07019980 600 29 89 61

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat