lekarzWaldemar Walkiewicz

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
15 opinii

• 5

bardzo polecam pana Walkiewicza ,chodzę do niego już tyle lat i nadal uważam że jest bardzo uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczy, wysłucha :)

• 1

Miałam u Niego leczoną nadżerkę laserem,oczywiście chodziłam prywatnie,miało być już wszystko w porządku,brałam globulki przyspieszające gojenie.Na wizycie kontrolnej wszystko niby było już ok, z ciekawości poszłam do inne lekarza po 4 miesiącach od tamtego zabiegu i okazało się że ja tą nadżerkę dalej mam!był wstrząśnięty że ja miałam to robione laserem i w taki sposób i to jest doświadczenie???jedyne do czego może i ten lekarz się nadaję to do prowadzenia ciąży tyle...nic po zatym,przy wybieraniu tabletek antyk. nie zlecił żadnych badań nic wybrał najdroższe i to dwa razy nie trafione były..zanim go się wybierze trzeba się poważnie zastanowić!

• 1

Lekarz do bani leczył nadżerkę mojej dziewczyny wydane 600 zł bez efektu, w/g tego lekarza było tak państwowo jest niewyleczona, a prywatnie stwierdził że to tylko blizna,teraz państwowo chodzimy i leczymy tzw. bliznę po laserze wg tego lekarza. tylko zmiana lekarza dla niego liczy się tylko głęboka kieszeń pacjenta a nie jego dobro. !!!!

• 1

Tylko raz trafiłam do tego lekarza, więcej NIGDY W ŻYCIU!!! Nie szanuje czasu pacijentów, nie szanuje godności, więcej czasu poświęca komputerowi, na którym wyraźnie się nie zna! Trafiłam w stanie bardzo poważnym, ale nie skierował mnie nawet na podstawowe badania, na dzień dobry usłyszałam tylko że trzeba usunąć macicę, bo jestem za stara! Mam 48 lat! Zmieniłam lekarza, sukcesywnie się leczę, czuję się naprawdę pod opieką, jestem spokojna za swoję zdrowję.

• 1

ostatnio bylam w szpitalu w swidniku lezalam na patologii ciazy ten lekarz jest najgorszy ze wszystkich jacy pracuja w tym szpitalu niemily wrecz opryskliwy

• 5

Leczę się od lat u doktora Walkiewicza- z powodzeniem. Prowadził moją ciążę i pomimo dużych komplikacji udało mi się donosić ciążę i urodzić naturalnie zdrową dziewczynkę. Spełnia wszystkie kryteria lekarza z prawdziwego powołania. Dziwią mnie negatywne opinie. Osobiście nie słyszałam aby którakolwiek ze znajomych -leczących się u niego na stałe -Pań miała inne zdanie niż powyższe.

• 5

Lekarz godny polecenia, dokładny a przede wszystkim doświadczony!!!

• 5

Jego myśli są czasami niepoukładane i zapomina co powiedział przed chwilą ale dr Walkiewicz jest świetnym i uznanym specjalistą, uprzejmy fachowiec, doskonale odbiera poród!

• 1

nie polecam tego doktora jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i poród

• 5

Świetny lekarz, polecam!Doktor Walkiewicz jest ukierunkowany na dobro pacjenta a nie na jego "kieszeń".

• 4

Właśnie jestem po wizycie. Moim zdaniem dr Walkiewicz jest godny polecenia. Wizyta jest o wyznaczonej godzinie, badanie przeprowadzane jest dokładnie bez pośpiechu, a pacjentka otrzymuje rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania.

• 1

Jestem bardzo rozczarowana. Wizyty trwają bardzo długo, lekarz powtarza w kółko te same rzeczy (mamrocząc pod nosem), pacjentów nie pamięta, jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania nie otrzymałam. Gdy źle poczułam się w ciąży pomiędzy wizytami uzyskanie krótkoterminowego zwolnienia lekarskiego było bardzo trudne i trwało przeraźliwie długo (pomimo,że 2 dni wcześniej byłam na rutynowej wizycie). Odniosłam wrażenie,że dla tego lekarza liczy się tylko opłata za wizytę (60 zł bez usg, 100 z usg)

• 5

Bardzo miły kompetentny lekarz.Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka. Odpowiada na wszystkie pytania zrozumiale.Polecam wszystkim kobietom,które jeszcze nie znalazły swojego specjalisty,lub znalazły a nie są zadowolone.10000%kompetencji i uprzejmości:)

• 1

Nigdy niespotkałam się z tak nieprzyjemnym i nie miłym lekarzem!!!

• 5

Doskonały lekarz specjalista! Bardzo dobry kontakt bardzo miły pomocny!polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

Poradniz dla kobiet

Norwida 2
    Świdnik
    51,216820722,69142720 81 751 54 54

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat