lekarz Waldemar Webner

Pulmonolog

Bardzo dobry lekarz rodzinny i pulmunolog. Odkąd do niego chodzę moja astma nie jest dla mnie żadnym problemem. Jestem bardzo zadowolona i mogę go uczciwie polecić innym.

Jego uprzejmość ostatnio bardzo często zależy od humoru. Potrafi być bardzo uprzejmy i poświęcić pacjentowi dużo czasu ale też u mnie kilkukrotnie zachował się po prostu po chamsku. Myślę, że jest kompetentny, jednak lubi obśmiać innych lekarzy, co mnie się nie podoba.

Opiekuje się mną od 2008 roku, kiedy to trafiłem do niego po zawale. Jest wyrozumiały, rozmawia ze mną, cierpliwie tłumaczy i bardzo przejmuje się moim stanem zdrowia. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry specjalista.Cierpliwy, dokładny, taki jaki powinien być lekarz z powołania. Trafnie zdiagnozował moją chorobę. Polecam

W.W. to godny zaufania specjalista.-------------------------------------------------------------------------------------------------