dr n. med. Waldemar Weiss

2,9
2,5

W lipcu 2022 miałem operację palucha sztywnego. Niestety, okazało się, że zabieg się nie udał, kości nie zrosły się. Ale oczywiście dr. W.W. 2 miesiące po operacji mówił, że będzie dobrze, a boleć może do pół roku. Minęło pół roku, zmiany niewielkie, więc udałem się do innego lekarza, a w zasadzie nawet dwóch. W maju stwierdzono ewidentny brak zrostu, który był już widoczny znacznie wcześniej. Wina tego, że za mało śrubek zostało założonych, a dokładnie tylko 1 (na NFZ). Więc teraz muszę iść do poprawki, ale już nie u Weissa tylko do specjalistycznej, prywatnej kliniki, żeby czegoś mi nie schrzanili ponownie. Poza tym, brak empatii, z kulturą niewiele wspólnego. Nic nie tłumaczy, na pytania odpowiada że "będzie dobrze" albo nic nie odpowiada. W gabinecie, oby jak najszybciej załatwić pacjenta. Prosty, banalny zabieg, rutynowy, a trzeba poprawiać i do tego tylko prywatnie, bo czekając na nfz może to być rok 2030. No i ryzyko większe, że znowu coś nie zespolom tak, żeby było dobrze.

W przeszłości byłam u Pana doktora na wizycie. Pan doktor po 2 minutach stwierdził bez empatii, ze musze miec operacje na oba biodra, co w wiazalo sie z 2-latami lezenia w lóżku z powodu rehabilistacji. Poszłam do innych specjalistów, którzy twierdzili, ze to kompletnie niepotrzebne i bóle są spowodowane szybkim wzrostem młodzieńczym i same miną. Minęly po roku. Żadna interwencja nie była potrzebna.

Ból kolana w lewej nodze. Wizyta trwała 5 min, po obejrzeniu wyników usg, tk, rm doktor stwierdził że poda mi nr tel. do innego lekarza do którego mam się udać. Bez słowa wyjaśnienia z czym mam problem lub dlaczego sam nie podejmie leczenia. Koszt wizyty 250 zł i zero merytoryki.

Ten lekarz jest nieempatyczny, arogancki, po prostu chamski. Traktuje chorego z góry. Omijajcie go szerokim łukiem.

Pojechałam z cierpiącą od kilku miesięcy mamą z powodu problemów z biodrem,wizyta trwała 5 min.,arogancki,niemiły,zero rozmowy..pierwszy raz spotkałam się z tak oschłym i niesympatycznym lekarzem,za 5 min.wizytę skasował 200zł,po czym kazał zapisać się na operację,na którą trzeba czekać 3 lata jak powiedział..w ogromnym bólu..nawet dokładnie nie zbadał mamy,lekarz nastawiony na zysk a nie dobro pacjenta..bez grubego portfela nie ma się raczej co pokazywać na wizycie.Nie polecam.

Niestety, POTWIERDZAM! Nic się nie zmieniło z perspektywy czasu.Nie słucha pacjenta- 2 razy zadał mi to samo pytanie, czytając coś w komputerze. Liczy się tylko kasa. Wizyta trwała 5 min z zegarkiem w ręku. Po tym czasie doktor Weiss wyszedł z gabinetu, mimo, że zadałam pytanie odnośnie choroby. 5 min i następny, następne 180zł. Kpina !! Znany i "wysoko okrzyknięty" ortopeda, dla mnie niczym nie różni się od "specjalistów" przyjmujących na NFZ. Nie podjął rozmowy o historii choroby, stanu zdrowia, nie oglądał wyników badań - tylko zdjęcie rtg i diagnoza. Mam 28 lat i zwyrodnienie stawu biodrowego. Nie podjął innego leczenia tylko wymiana na endoprotezę. Skierowanie do szpitala, tryb pilny- 2 lata czekania. Nie tłumaczył nic o zabiegu. Usłyszałam, że teraz będzie bardziej i częściej bolało. I "koniec wizyty". NIE POLECAM !!

Zapoznałam się z opiniami pacjentów na "znanylekarz.pl" Szukam ortopedy, który nie lekceważy pacjenta (wymuszone 7 min. za 180 zł. , lekcja ortografii, prawo pacjenta do informacji i własnej opinii)) który ma aktualną wiedzę medyczną odnośnie diagnostyki i metod leczenia, który traktuje pacjenta holistycznie, a nie wg. praktykowanych w większości bezwartościowych schematów. Mogę podejrzewać, że jest stosowana masówka, wskazuje na to czas wizyty i brak dbałości doktora choćby o ulotkę dla pacjenta z ordynowanymi ćwiczeniami, bo jak pacjent nie zapamiętał to "głupi ?" i jego wina. Analizując opinie chorych pacjentów i odpowiedzi pana doktora, z całą pewnością nie stracę czasu, pieniędzy i nerwów na wizytę. Opinie w tym rankingu również nie zachęcają do wizyty.

Byłam z synem po urazie w czasie gry, Kompleksowo wytłumaczył przy okazji jeszcze innych pare rzeczy które mnie nękały. Polecam

ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u Doktora i polecam innym.Jest to b.dobry specjalista,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.Wizyta jest kosztowna ale decydując się na nią wiemy ile zapłacimy i nikt nas nie zmusza żeby leczyć się u doktora.

Mało sympatyczny, gburowaty, nic nie tłumaczy na temat choroby i zabiegu. Nastawiony na szybkie załatwienie pacjenta bez zbędnych rozmów. Nie poszłabym więcej do niego.