dr n. med. Waldemar Winter

Byłam pierwszy i ostatni raz u doktora na wizycie niestety zawiodłam się poraz kolejny pan doktor poinformował mnie tylko tyle że ciaza żyje i tyle ...dal skierowania na badania ale nie wiem do tej pory czy serduszko biję czy nie ....zawiodłam się i napewno więcej nie wrócę. .

poszłam na wizyte do Pana doktora prywatnie, bylam w ciazy, wystepowalo u mnie plamienie, ale powiedzial ze nic sie nie dzieje i zeby sie nie przejmowac i denerwowac. po trzech dniach trafilam do szpitala. poronilam. Pan doktor w szpitalu nie odezwal sie do mnie nawet jednym slowem.

Lekarz bardzo dobry i cierpliwy do pacjetow nie przejmuje sie strajkami tylko leczy godny polecenia i zaufania

Bardzo dobry lekarz, doświadczony fachowiec. Nie odpuszcza i zawsze szuka przyczyny jeśli coś jest nie tak.

Ciążę prowadził dobrze. zresztą przebiegała prawidłowo, więc nie wiem jak by było w przypadku komplikacji. Rozczarował mnie w szpitalu, przyszedł w czasie obchodu, powiedział że jestem dzielna i pojechał na spotkanie....a trzeba było pomóc małej i zrobił to inny lekarz.No i gabinet..."późny Gierek". Panie doktorze!inny fotel by się przydał.

trafiałm do dr Wintera po tym jak lezałam w szpitalu i tam widziałam jak troskliwie opiekował się swoja pacjentką. naprawde bardzo dobry lekarz.

Doktor medycyny Waldemar Winter leczy mnie już 30 lat. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, posiada szeroką wiedzę medyczną. Ma głos który uspokaja.

lekarz bardzo dobry, pomorze w kazdym problemie i wszystko dokładnie wytłumaczy:)) z wizyt u niego jestem bardzo zadowolona

moim zdaniem ten lekarz powinien już dawno odejść z zawodu kompletne beztalencie

nie pamięta swoich pacjentów.zawsze pyta czy mam już założoną u niego kartę. co lepsze jestem w ciąży więc raczej powinien pamiętać.