Wanda Bobusia

2,2
1,9
2,1
1,7

Bardzo nieuprzejma i niemiła Pani doktor! Eksperymentuje na pacjentach swoje metody leczenia co w rezultacie kończy się bardzo poważnymi powikłaniami! Reaguje gdy choroba jest już poważnie rozwinięta i dziecko trafia do szpitala! Przenosi problemy osobiste do pracy! Ogólnie nie poleciłabym jej nawet wrogowi!

Zamiast jakiejkolwiek recepty- syropu czy lekarstwa, należy się leczyć swoimi metodami. Także jakoś nie polecam pani doktor.

NIECH ZJE SNICKERSA BO ZACZYNA STRASZNIE GWIAZDORZYĆ a tak na poważnie odradzam wszystkim ona jest jakaś psychicznie chora na niczym się nie zna szkoda słów

NIKOMU NIE POLECAM TEJ OSOBY!!!!!!! Nie potrafi zdiagnozować choroby. Wpędziłaby mnie na tamten świat!!!!!!

Jest moim lekarzem rodzinnym.Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na pani doktor.Nigdy nie miałam problemu z panią doktor, kiedy chodziłam z dziećmi, choć słyszałam że ma humory.Ale ja jestem zdania że my pacjenci też musimy być mili dla lekarza bo jest to ciężki zawód.

dla mojego dziecka nie mia la czasu mówiąc że właśnie rozłozyla malowanie okien!

gada jakby zjadła wszystkie rozumy,czasem miewa lepsze dni,recepty to dla niej problem ,zdecydowanie polecam jej zmiennika lek.Bidzińskiego.

Nie jestem w stanie ocenić jej kompetencji, ale jest bardzo nieuprzejma i traktuje swoich małych pacjentów jak zło konieczne.

Jest to najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze! Nie polecam "pani doktor"!!!!

Jest to najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze!
Nie polecam "pani doktor"!!!!

Jest dobrym i zdecydowanym lekarzem. W każdej sytuacji daje sobie radę. Polecam ją dla każdego.