dr Wanda Knopińska-Posłuszny

Hematolog

Trudno mi ocenić kompetencje lekarki, mój przypadek nie wymagał wybujałych. Ale nawet gdyby tak było,nie poszłabym tam ponownie. Nad emocjami trzeba panować,zwlaszcza jak się jest lekarzem. Pani dr ulega emocjom i daje im upust w niewybredny sposób. Gdyby nie zaskoczenie, wyszłabym stamtąd po jej drugim zdaniu,ale mnie zamurowało....

Wybitny lekarz hematolog. Polecam w szczególności z powodu prawidłowej diagnostyki i zaangażowania w podjęte leczenie

Dziwię się ze są pozytywne opinie. Zgadzam się z każdą negatywną. Pani doktor traktuje pacjenta przedmiotowo 200zł za 5 minutową wizytę! Bardzo niemiła i olewcza wizyty idą na akord, co by w portfelu się chyba zgadzalo. Wynikami a w zasadzie cennikiem który omyłkowo znalazł się w jej rękach rzuciła że malo nie spadł z biurka. Do hematologa ciezko się dostać, jak widać niedaleki termin wizyty świadczy o braku pacjentów i bardzo złym podejściu lekarza. Babcia niepełnosprawna była pacjentka jest okropnie zniesmaczona. Teksty typu "czego Pani nie rozumie" "znowu Pani nie ...

Babcia niepełnosprawna była pacjentka jest okropnie zniesmaczona.

Teksty typu "czego Pani nie rozumie" "znowu Pani nie rozumie"

Pierwszy i ostatni raz tam się pojawiliśmy

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku. Wł. Mierzwiński

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

Godna ZAUFANIA POLECENIA jak sie z nia spotkarz wszystkie kometarze sam odczujesz

Bardzo wymagająca, konkretna, walczy o chorego jak lwica, nie lekceważy pacjenta.Ma ogromną wiedzę! Serdecznie polecam Panią doktor.Niestety nie będzie już pracowała w Gdańsku a w Olsztynie.Ogromna strata dla nas pacjentów...

Świetna, konkretna Pani Doktor. Zwraca uwagę na najmniejsze detale, wyjaśni wszelkie wątpliwości pacjenta. Jak dla mnie, lekarz z powołania, wielce zaangażowana w swoją pracę. Grunt to stosować się do Jej zaleceń i nie przerywać kiedy mówi :).

Wprowadziła w klinice hematologii nowe leki celowane przy niektórych odmianach białaczki. Dzięki leczeniu Pani doktor żyję już 18 lat. Polecam Panią doktor innym pacjentom, szczególnie z innymi odmianami białaczki. Nie muszę dodawać, że jestem bardzo wdzięczny wraz z rodziną.

Bardzo dobra doktor hematolog, posiada rozległą wiedzę, leczę się u Pani doktor już 8 lat z pozytywnym skutkiem. Polecam chorym.

Bardzo dobra pani doktor.Chodze do niej juz piec lat i za każdym razem jestem z niej zadowolona