lekarz Wanda Komorowska-Januszek

Wiedząc , że staram się o dziecko doktor Komorowska Januszek zleciła branie progesteronu jak się okazało za wcześnie, co jak się okazało działa wręcz antykoncepcyjnie! Dwa stracone cykle starań, może już czas na emeryturę?

Wspaniała Pani Doktor! Miła, sympatyczna, delikatna, kompetentna. Niepotrzebnie bałam się wizyty.Naprawdę serdecznie polecam!

Zapisałam sie na wizytę, ponieważ przeczytałam pozytywne opinie. większość opinii dotyczyła uprzejmości Pani doktor. I to chyba tyle. Przyszłam z kompletem badań, usg, cytologia. Pani doktor powtórzyła usg. Potwierdziło sie to z poprzednimi badaniami. Mam zapalenie (co wyszło na cytologii, torbiel na jajniku, endometriozę powiększoną). Na temat leczenia nic sie nie dowiedziałam, ani na temat mojej choroby. Jedyne co Pani doktor zaleciła to operacja. Dostałam skierowanie na badanie markerów nowotworowych, gdzie poprzedni lekarz nie stwierdził takie potrzeby, po wiesz torbiel nie jest złośliwa a ma zupełnie inne podłoże. Wizyta trwała 10 min, cena 250zl. A i tak dalej nie wiem co mam robić.

Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, pogodna. Ma czas dla pacjenta i dużo delikatności, którą powinien charakteryzować się każdy ginekolog. Jest bardzo dokładna, przeprowadza szczegółowy wywiad. Wysłuchuje pytań, cierpliwie i wyczerpująco na nie odpowiada. Stawia trafne diagnozy, skutecznie pomaga. Polecam każdej kobiecie, która zniechęciła się do kontroli ginekologicznych przez nieuprzejmość i złe traktowanie ze strony innych lekarzy. Bardzo polecam także młodym kobietom-z tą panią Doktor na pewno pierwsza wizyta u ginekologa nie będzie nieprzyjemnym doświadczeniem.

Pani doktor to bardzo dobry lekarz ginekolog, specjalista w swoim fachu. Nie boje się wizyt, wchodzę uśmiechnięta i uspokojona. Wykonuje szczegółowe badania jeśli zachodzi taka potrzeba. Jest bardzo delikatna, wyczerpująco odpowiada na każde pytania.Nie zmieniałabym Pani Dr na innego lekarza....a chodziłam wcześniej na wizyty już nie do jednego ginekologa. Polecam !

Miła i uśmiechnięta pani doktor. Dobra atmosfera w gabinecie. Zdaje się być kompetentna (to była moja pierwsza wizyta u niej). Polecam

Pani doktor jest świetnym specjalisą . Nurtujące mnie problemy rozwiązała od ręki i w przyjemnej atmosferze. Szczęście ,że do Niej trafiłam.Polecam wszystkim. Agata

Pani doktor jest miła, urzejma, kompetentna i delikatna. Jestem oczarowana wizytą. Polecam gorąco.

Duzym plusem w pracy gabinetu prowadzonego przez p doktor jest to,ze mozna tam rowniez wykonac bad USG,pobrac cyt.,zalozyc wkladke antykoncepcyjna.Wizyta przebiega spokojnie ,bez pospiechu,stresu i niepotrzebnego skrepowania.Polecam

Od wielu lat kożystam z usług Pani Doktor i nigy mnie nie zawiodła.

Od wielu lat kożystam z usług Pani Doktor i nigy mnie nie zawiodła.