dr hab. n. med. Wanda Romaniuk

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor bardzo sie zmienila, obecnie brak rzetelności w badaniach przy wysokich cenach niewlasciwe diagnozy straszny zawód z mojej strony. I ostat ia rzecz duża nieuprzejmość podczas konsultacji.

Witam Serdecznie, Pani Prof. Wanda Romaniuk, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie ma sensu większego komentować dorobku naukowego, bo mało kto ma taki. Ja wręcz "złapałem" Panią Profesor na korytarzu przed operacją i mimo ogromu zajęć, znalazła dla mnie chwilę by porozmawiać i przyjąć mnie tego samego dnia w Szpitalu na ul. Ceglanej, co graniczy z cudem, bo takie są kolejki. Niestety do prywatnego gabinetu też są kolejki i trzeba długo czekać na wizytę, ale do najlepszego lekarza po prostu jest wielu pacjentów. Warto się wyleczyć u Pani Profesor i ...

Witam Serdecznie,
Pani Prof. Wanda Romaniuk, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie ma sensu większego komentować dorobku naukowego, bo mało kto ma taki. Ja wręcz "złapałem" Panią Profesor na korytarzu przed operacją i mimo ogromu zajęć, znalazła dla mnie chwilę by porozmawiać i przyjąć mnie tego samego dnia w Szpitalu na ul. Ceglanej, co graniczy z cudem, bo takie są kolejki. Niestety do prywatnego gabinetu też są kolejki i trzeba długo czekać na wizytę, ale do najlepszego lekarza po prostu jest wielu pacjentów. Warto się wyleczyć u Pani Profesor i spotkać Panią Profesor choćby na chwilę, bo jest bardzo miłym Człowiekiem. Polecam!!!
Komentując poniższe wypowiedzi: 1) Obecność innych Lekarzy: Dzięki temu, że w gabinecie jest dwóch innych lekarzy: lekarze wspomagają w podstawowych pracach a potem ostateczna ocena należy do Pani Profesor - to bardzo dobre wykorzystanie czasu który jest bardzo cenny (specjaliście wystarczy chwila i nie ma sensu by wykonywał podstawowe czynności); 2) długie czekanie w kolejce w gabinecie - po prostu do najlepszych lekarzy są najdłuższe kolejki, stąd też rozwiązanie z lekarzami wspomagającymi pkt.1. Dzięki powyższym więcej pacjentów może się wyleczyć u Pani Profesor.

Gorąco polecam bardzo wysokiej klasy specjalistę i człowieka

Gorąco polecam bardzo wysokiej klasy specjalistę i człowieka

Dla mnie to najlepszy lekarz okulista, z jakim się spotkałam. Przede wszystkim bardzo dobry specjalista.

Kompetentny, pełen empatii lekarz i człowiek. Jedyny minus (ale to gabinetu a nie Pani Profesor) to niemiła recepcjonista, moim zdaniem nie nadaje się do tej pracy i sobie z nią nie radzi.

Potworny bałagan i szczyt beszczelności w rejestracji.Antypatyczna baba najpierw każdego wita okrzykiem "kto i do kogo !!! ",a następnie sadza na 3-4 godziny (godz.umówiona nie ma żadnego znaczenia).Ludzie czekają zestresowani bojąc się czy zdążą na ostatni pociąg.Na jakiekolwiek uwagi baba krzyczy,że nikt nie zmuszał żeby tu przychodzić.W takiej atmosferze sama osoba Pani Profesor staje się drugoplanową.

Witam! Dziwi mnie fakt że w trakcie wizyty najpierw badają pacjenta młodzi lekarze a Pani Profesor poświeca na rozmowę i badanie pacjenta 5 minut. Wcześniej zasiega opinii wcześniej badających lekarzy. Jeśli płacę za prywatną wizytę to nie chcę żeby badał mnie nikt inny oprócz lekarza do którego poszłam i któremu zapłaciłam. W trakcie wizyty w gabinecie panował chaos. Jednocześnie przyjmuje się i bada 2 inne osoby. Odnoszę wrażenie ze wszystko nastawione jest na zbicie kasy . Oczywiście zadnej faktury ani rachunku nie dostałam

Witam!

Wspaniały lekarz. Operacja uratowała moje oko, które po leczeniu u innego okulisty oślepło całkowicie. Polecam wszystkim znajomym, którzy mają kłopoty z oczami. Zdumiewają mnie opinie negatywne. Beata Puczka

Zdumiewają mnie opinie negatywne.
Beata Puczka

Lekarz pełen ciepła, wzbudzający zaufanie , profesjonalista, naprawdę godny polecenia.

Dla pani dr Romaniuk po leczeniu przed laty mam same wyrazy wdzięczności i jeśli się nie zmieniła, polecam ją wszystkim.