lek. stom. Wanda Szurmiaklek. stom. Wanda Szurmiak - zdjęcie profilowe

lek. stom. Wanda Szurmiak

Stomatolog, Ortodonta, Medycyna estetyczna

Stomatologię ukończyłam w 1988 roku na Uniwersytecie Medycznym (wtedy Akademii Medycznej) w Łodzi w 2005 r. Uzyskałam tytuł specjalisty ortodonty. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Od początku swojej pracy zawodowej cały czas się dokształcam. Kilka razy w roku uczestniczę w szkoleniach i sympozjach, głównie poruszających tematykę nowoczesnej ortodoncji. Dbam w ten sposób wysoką jakość leczenia pacjentów i jego poz...

Żenujące zachowanie Pani '' Doktor''. Naciągane pacjentów na koszty, nie kierując się przy tym nawet odrobiną chęci pomocy czyni z tej Pani osobę godną politowania. Nieprofesjonalnie, na odczep się..

Omijajcie szerokim łukiem psychiczną Wandę szurmiak. Osoba powinna poddać się leczeniu na głowę. Zakompleksiona baba, która nie potrafi profesjonalnie podejść do pacjenta. Chyba sama wpisuje sobie te pozytywne opinie. NIE POLECAM

Lecze sie od lat jak i cala moja rodzina w gabinecie stomatologicznym Pani Doktor Wandy Szurmiak i nigdy nie spotkalam sie z niemilym i nieprofesjonalnym podejsciem do pacjenta.Zawsze przemila,usmiechnieta tryskajaca humorem co jest bardzo wazne zwlaszcza u"dentysty".W tym wlasnie gabinecie poznalam ze wizyta i kontakt z Pania Doktor to uczta duchowa i wszystkich niezdecydowanych zachecam do odwiedzenia tego gabinetu. Zycze Pani wszystkiego najlepszego w zyciu zawodowym i osobistym i samych tak zadowolonych i szczesliwych pacjentow jak Ja!!!!!!!!!